Onko täällä ketään selvän näkijää joka voisi auttaa minua etsimään yhden tavaran.
Kyseessä siis on hammas löäkärist saadut yö aktivaattorit jotka pitäisi palauttaa ja jos ne on hukassa joutuu maksamaan 200€
Enkä sitä pysty maksamaan.
Kiitos!
Hukkaaja tyttö
18
626
Vastaukset
- Anonyymi
No täälä ne ny varmasti on. Ihan ympäripyöreitä tekee täälä että vastailee ilmaseks tommosii. Olisko täälä tosiaan joku joka vois auttaa etsimään täältä ilmaseks tekevän selvännäkijän. Tai mistä vois löytää vähän järkee että millä miettis.
- Anonyymi
Surullista, että elämäsi on noin merkityksetöntä sinulle. Niin merkityksetöntä, että tällä tavoin saat sisältöä elämääsi - muiden lyttääminen. Kertoo sinusta paljon.
- Anonyymi
No sori jos kysy!
- Anonyymi
Tulee tunne jostain laatikossa ?? Lipasto ??
- Anonyymi
voi anna kaikki kestää!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
voi anna kaikki kestää!
Saat kestää
- Anonyymi
Kiitos! minä katson
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos! minä katson
Nii että ollu hukassa ja nyt vasta lipastosta katsot? Taida ny edes niistä ilmasista kattojista parantua. Taisi tossa ny lipaston suosiittaja itelleen vastata.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nii että ollu hukassa ja nyt vasta lipastosta katsot? Taida ny edes niistä ilmasista kattojista parantua. Taisi tossa ny lipaston suosiittaja itelleen vastata.
Mee muualle siitä kommentoimaan jos ei oo muuta järkevämpää sanottavaa..
- Anonyymi
Näen pölyä niiden ympärillä. Muistat varmasti viimeisen hetken kun oot niitä käyttänyt, sieltä löytyvät alta.
- Anonyymi
Tyynyn alla, siellä patjan ja päädyn välissä.
- Anonyymi
Jossakin sellaisessa paikassa, jossa on tavaeat epäjärjestyksessä ja vaan työnnertynä pois edestä. Komero, yläkomero. Näkyy jotakin aniliinin-väristä, mustaa, sinistä.
- Anonyymi
Ulkona navetassa, oisko viimeisen iltalypsyn myötä sinne jäänyt
- Anonyymi
Iski tunne olisko siinä vihreessä matkalaukussa mikä on jonkun alla<<varmaan sänkyn. Siinä laukussa näyttäs kun olisi vaatteita, joo topatakki, uikkarit, villapipo, sellanen keltanen misson suuri tupsu. Hiihtohousut, aurinkorasvaa, rantavarjo,<<<semmonen raidallinen<<<myös nousee että pölynimuri, kahvinkeitin ja jotain niinku aniliinin tai pinkin väristä , joo, aluskalsarit! yks laskuvarjo ja punaset kumisaappaat<< Ei ihme jos ei löydy, nousee justii näkymään että siinähän on teltta siinä laukussa niitten päällä, ja pari jakkaraa<<< jotain niinku pölyä että onko jo ennen pandemiaa pakattu<<joo nyt nousee että onki ollu matkaa suunnitteilla johonki lämpimään<<< Kyllä pitäis nyt löytyä.
- Anonyymi
Kannattaisi sinunkin alkaa ennemmin etsimään hukassaolevaa kirjoitustaitoasi, etenkin yhdyssanojen osalta. Kamalaa luettavaa!
- Anonyymi
hukassaoleva kirjoitetaan erikseen. Kamalaa luettavaa!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
hukassaoleva kirjoitetaan erikseen. Kamalaa luettavaa!
Ha-ha-ha, nimenomaan! Siinäpä somasti pata kattilaa soimasi, vielä hauskempaa sikäli että tuossa moititussa ei ollut kyllä ainuttakaan virhettä ainakaan yhdyssanojen kohdalla. Sitä paitsi, vielä erittäin hauskasti kirjoitettu:)
- Anonyymi
Onko kukaan ollut Elämän virran ennustuksiin tyytyväinen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup634885Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1283497Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua483104Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652247Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4481921Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.771578- 621347
- 631271
- 2611097
- 471042