Tuli tuollainen virheilmoitus, kun yritin maksaa Foodie sivuilla kauppakassi ostokset ja siellä maksu tapahtuu pankkikortilla, jonka jälkeen sivu ohjautuu verkkopankin sivuille maksutapahtuman varmistamiseksi.
Kun yritin kirjautua verkkopankin tunnuksilla, niin ilmoitti kyseisen virheilmoituksen, eikä maksu onnistunut.
Ei onnistunut toisellakaan tietokoneella, vaikka aiemmin on onnistunut.
Muutaman kerran on aiemmin sama virheilmoutus tullut.
Kokeilun tilata Pandan virustorjunnan tietokoneeseen, mutta sama virheilmoitus tuli sielläkin, kun sielläkin maksu tapahtuu pankkikortilla, eikä ole verkkopankki maksumahdollisuutta.
Netistä katsoin virheilmoituksen, ei johdu käyttäjän tietokoneesta, käyttöjärjestelmästä, eikä muustakaan, vaan verkkosivun kuormittumisesta ja ongelma korjaantuu ajallaan.
Internal error, please try again later
Anonyymi
2
348
Vastaukset
- Anonyymi
Niin mitä sitten?
- Anonyymi
Mikä neuvo tuo on olevinaan "Niin mitä sitten?"
Ei tarvi vastata, jos et mitään älykkäämpää osaa vastata tamppooni!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 836269
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj524443- 764197
- 1314081
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?513127Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️263058Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan72717- 322358
- 2042171
- 451945