Onko muita yli 50 vuotiaita naisia

Anonyymi

Ketkä ei sheivaa pilluaan? Mietin että mistä se voi johtua, koska aina kun oon nähny äitini alasti, hänellä on ollut pillu aina yhtä karvojen peittämä, vaikka takaa päin katottuna se näyttää tosi kauniilta.

13

2127

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • karvainen pillu on kaunis

    • Anonyymi

      Pilluun kuuluu karvat

    • Anonyymi

      Lyhytkarvaisessa pillussa tulee muut muodot paremmin esille. Tykkään.

    • Anonyymi

      Laajalla kokemuksella, suurin osa ei sheivaa pilluaan, eikä mielet myöskään. Ihan muutamia poikkeuksia siviili naisille nähnyt sheivausta, mutta huorilla oli 90 %. Miesten osalta vain homoilla nähnyt sheivattuja kaluja. Karvat kuuluu elämään.

    • Anonyymi

      Mun äiti ei myöskään sheivaa. Hänellä on mustst, paksut pillun karvat. Tuuhea iso kolmio. Kiihoittava näky kylläkin.

    • Anonyymi

      Eiköhän 50 vuotias ihminen sukupuolesta riippumatta tiedä jo tämänkin asian itse. Ihmisellä on omat keinot millä saa vastakkaisen sukupuolen huomion.

      Terv 50 mies

    • Anonyymi

      Minulla on yksi naispuolinen tuttu joka on joskus mietityttänyt. Ehkä vähiten kuitenkaan olen miettinyt karvotusta vaikka hänen pillusta muuten olisinkin kiinnostunut. Toinen juttu oli joskus 10v sitten. Kirjoitin sähköpostia alle 30v naisen kanssa ja hän näytti rajattua kuvaa niin posliini oli huolellisesti ajettu ja sopi hänelle. Toinen yli 30v taas ei sopinut. Mutta jokainen tyylillään ja sulkee….

    • Anonyymi

      Mun äidillä on usein pillunkarvat leikattu pois. En tiedä kuka kuka niitä sheivaa, itse vai joku toinen henkilö? Uskon että hän nauttii toiminnasta sillä hän antaa niiden kasvaa melko pitkiksi ennenkuin ne taas häipyy. Itse en uskalla ajatella niitten pois ottamista koska pelkään ettei ne kasva uudestaan

    • Anonyymi

      Äiti on 60v ja ollut posliini jo todella kauan.

    • Anonyymi

      Haha kundi, siskoni lupasi huomenna aamulla !!

    • Anonyymi

      Panopuuni, 65v nainen.. Ikä teki tehtävänsä ja Hänen pillukarvansa vain katosivat. Ei minua haitannut laisinkaan.

    • Anonyymi

      Vaimoni sisko ajoi mun karvat tunti sitten saunassa. Puhuimme että seuraavalla kerralla ne leikkaa isosiskoni, Hän suostui!!

    • Pillun yläpuolella kaunisti trimmattu ja pillu sileä niin se on kaikkain kaunein ja kiihoittavain

    Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      127
      5735
    2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      396
      2539
    3. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      134
      2467
    4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      5
      2053
    5. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      12
      1283
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      58
      1045
    7. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      8
      1032
    8. Mikä musta tekee

      Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
      Ikävä
      51
      902
    9. Millainen on

      Ihanne kumppani
      Ikävä
      76
      815
    10. Temusta tilaamiseen tulee muutos

      Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/
      Maailman menoa
      101
      805
    Aihe