Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vaikeaa masturboida

kertokaa miehet että haittaako liian tiukka pimppi teitä?? minulla on minittäi hyvin "laihat" sormet ja kuitenkaan sinne ei mahdu kuin korkeintaan 2sormee???
54395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kamasutra kertoo, että sekä naisia ja miehiä on jäniksiä, koiria ja norsuja.. ja vain jänikset ja norsut eivät kovin hyvin mene yhteen

Äänestä

kyllä sinne aina yhden kullin saa sopimaan kunhan lämmittää pimpin hyvin

Äänestä

Eikä se pimpin kantajakaan. Puhumattakaan nyt hänen "laihoista" sormistaan.

Äänestä

Sinut pitää ensin avapanettaa naapurin sika pillillä. Sit minä vasta voin työntää kunnon elimeni sinuun. Valitettavasti, tämä erkki sylkee heti!

Äänestä

ensi sormi... sitten kaks... lopulta nyrkki... kyllä se venyy, eikä mene rikki eikä kulu. Ja parasta on antaa jonkun erkin panna kunnolla riittävän usein!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eläin-_- kirjoitti:

kertokaa miehet että haittaako liian tiukka pimppi teitä?? minulla on minittäi hyvin "laihat" sormet ja kuitenkaan sinne ei mahdu kuin korkeintaan 2sormee???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu