Marin ja kumpp.

Annika Saarikon uho näyttää kyllä kadun miehestä täydeltä farssilta,en tiedä mitä perus kepulainen ajattelee.Kauhea kiima olla ministeri,ja kauhea pelko pudota pois.Ja kauhea pelko äänestäjiä kohtaan.Ei ole kyllä helppo case olla vihreiden,kommunistien ja sosialistien marionetti ja sätky nukke.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No eihän tuolla hallituksessa istuvista kukaan ole huolissaan Suomen asioista. Täyttä teatteria muro-Marinin johdolla oman jakkaran pitimiksi.
Usko, jos sitä olikaan, Kepuun haihtui siinä vaiheessa isolta joukolta kansalaisista kun puolue lähti vihervasurien aisankannattaksi hallituskoalitioon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Annika Saarikon uho näyttää kyllä kadun miehestä täydeltä farssilta,en tiedä mitä perus kepulainen ajattelee.Kauhea kiima olla ministeri,ja kauhea pelko pudota pois.Ja kauhea pelko äänestäjiä kohtaan.Ei ole kyllä helppo case olla vihreiden,kommunistien ja sosialistien marionetti ja sätky nukke.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu