Repikää sitä pikkutädit :)
Rakastan sitä miestä
Anonyymi
19<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ihana ❤️ Onneksi olkoon. Mikään ei voita kaunista pyyteetöntä rakkautta. Itse en juurikaan muita naisia tarvinnut rakastuneena pohtia. Josta tiesin että tämä mies näkee vain minut ja on hulluna minuun osoitti sen myös . Ei muita halua.
Miksi sitten kiusaa muita naisia nettipalstoilla? Uskottavuutesi on täysi nolla. Olet pelkkä nolla.
Miten niin kiusaan? On kait maailmassa monia miehiä. Kannattaa valita hyvä. Ei minua liikuta olenko jollekin tuntemattomalle nolla tai uskottava. Pikku tädit on sellaisia.
Liikuttaapas. Siksi vastasit tuohon. Mistä päättelet, että se oli sinulle tarkoitettu?
Miksi ihmeessä se olisi minulle tarkoitettu 😅 Eikait anonyymi palstalla ole mitään henkilökohtaista keskustelua. Minulla on tytär ja toivottavasti hän ymmärtää sen että mies joka leikkii hänen tunteilla tai pelleilee muiden kanssa ei ole hänen arvoinen. Sen tahtoisin vain sinun pienikultahippunen ymmärtävän. Kun mies aidosti rakastaa ja välittää niin olet hänen maailmansa tärkein henkilö .
Miksi haluat minulle pahan mielen? Eikö rakastunut ihminen ole onnensa kukkuloilla? En minä ole sinulle tehnyt mitään väärää. Jotenkin rakkaus ja muille lällätely ei vain mätsää. Kun oma kokemus etteivät muut paljon kiinnostaneet vai me kaksi. Silloin vasta rakastuneena.
Ei se kiusaa muita naisia kun se on mies. Lopeta tuo typeryys jo äläkä lähde sen leikkeihin mukaan niin sillä siitä kivusta pääsee
Jo on neidillä itseluottamus nollissa.
Yritäpäs vähän petrata.
Mies kehuu ja rakastaa itseään aamusta iltaan, koita vähän petrata tuon analysoinnin kanssa vaikkei selvästi ole sinun juttu
Narsisti, vääristelet totuutta, henkistä väkivaltaa
Ihan sama. Ketä kiinnostaa!
No kyllä nämä provot tuntuu teille elintärkeitä olevan ja vastaaminen negakommentteineen lähes pakonomaista kirjoittelua. Kuluu se elämä noinkin tietysti. Sivusta
Miten kuvailet omaa vastaustyyliäsi? Itse haukut tuntematonta kirjoittajaa. Lisäksi kuvittelet sinulle vieraan kommentoijan viettävän aikansa palstalla. Samalla haukut aloituksenkin provoksi. Mitä negatiivista edes näet kommentissani, jossa yritän rauhoittaa kiihtynyttä aloittajaa niin että hän ymmärtäisi ettei ole palstan napa jonka ympärillä kaikki pyörii.
Täällä jokaisella on omat kaivattunsa. Tuskin kukaan edes on kiinnostunut aloittajan kaipaamasta henkilöstä.
Eiköhän se sinun todellisuus pyöri tämän provohahmon ympärillä, jota et tunne mutta johon keskitäy kaikki voimavaraksi ja vapaa-aikasi. Tarkennatko mihin tämä sinun katharsis päättyisi- siihenkö tyytyväisyyden kokemukseen, ettei joku tuntematon kuvittelisi liikoja itsestään? Ymmärrätkö kuinka kujalla olet ja tuskin sinua kiinnostaisi hevon peetäkään jos tajuaisit puhuvasi ns järkeäsi miehelle. Misogynia paistaa läpi ja näennäisen sivistynyt kirjoitustapa tänään ei juuri vakuuta.
Hah ... hah! Käsittämätön purkaus. Olet ihan pihalla! Palstatauko tekisi sinulle hyvää.
oli se aika juttu .ajattelen täällä sinua nainen ,
Ai se halvatun pappa?
Minkäs kokoinen täti ap on?;)
186 cm mies.