Moi, tänään kävi semmonen juttu että sisko näytti niin söpöltä kun nukkui, että aloin vempata hänen huoneessaan. Siihen hän kuitenkin heräsi ja kertoi vanhemmilleni. Vanhemmat siitä suutahtivat ja ottivat minulta netin, koneen, viikkorahan ja pistivät minut arestiin. Onko normaalia? Sisko siis 16 ja minä olen 17.
Onko normaalia runkata pikkusiskollensa salaa?
Anonyymi
51431
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
On normaalia, voisit siskon kanssa neuvotella jos suostuisi nussimaan? Älä kuitenkaan kortonkia unohda, ettei tule sisäsiittoista jälkikasvua. Aresti sen sijaan ei ole normaalia tuossa tapauksessa, sinun ikäisesi pojat nyt runkkaavat vaikka mille.
Saisiko kuvan siskosta että voin arvioida tilanteen?
Vielä parempi jos löytyy kuvia enempikin.
On normaalia. Tossa iässä kiinnostaa siskot ja mutsit, kaupan tädit, opettajat etc. Jos kikkeli kovettuu kun noita miettii niin ota kikkeli käteen ja tumputa. Paineet pitää purkaa säännöllisesti.
Olin noin 13-14 vee kun olin nuoremman siskoni kanssa uimassa rantasaunalla, uikkarit vaihdettiin rantasauna sisällä, sisko oli löylyhuoneen puolella ja minä pukuhuoneessa.
Käskin siskoni tirkistellä oven raosta kun runkkasin kaluani. Kysyin vielä että "näetkö" sisko vastasi että "joo".
Tätä tapahtui useamman kerran saman kesän aikana, sitten se unohtui.