CM-tyttö, sulla on kauniit

silmät.Olit tänään kassalla.
454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Itsekkin katsoin kassaneidin kauniita silmiä. Missä päin itse vilkuilit kassaneidin silmiin ?

Äänestä
  • Aloit jutella yksin, kun kassaneitiä ei kiinnostanutkaan. Onkohan kassaneiti kultansa kanssa iltaa viettämässä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Aloit jutella yksin, kun kassaneitiä ei kiinnostanutkaan. Onkohan kassaneiti kultansa kanssa iltaa viettämässä?

    Sellaiset projisoinnit sieltä, en kylläkään jutellut kassaneidin kanssa, huomasin vain ne nätit silmät :)

    Äänestä

Ostitko salmiakkia ja jäätelöä, jäit kyllä mieleen. Ne on omiaki herkkuja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

silmät.Olit tänään kassalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu