Muistakaahan syödä silliä

Siinnä on super paljon omega kolmosta.
Ja haisee naisen phimpille
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vaikka joillain se kyllä haisee tonnikalalle

Äänestä

Jännä että moni yököttelee silliä, vaikka se on todella hyvää. Perunoiden kanssa tai vaikka ihan paljaaltaan.

Äänestä

Suosittelen että kehoitta naisystävääsu käymään gynekologilla - jotain on pielessä emättimen ph:ssa, jos hänestä kuvailemasi "tuoksu"välittyy. - tämä sivusta valistuksena

Äänestä
  • Siis selkeä silli joo

    Äänestä

Mitään ei kannata syödä superpaljon !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siinnä on super paljon omega kolmosta.
Ja haisee naisen phimpille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu