Moi, oon 23-vuotias nainen. Kaipaan suuseksistä uusia kokemuksia. Oon eronnut ja käytännössä aina keino oli aikaisemmin saada "orgasmi" oli pyytää mieheltä kieltä. Eron myötä jäi pieni tyhjiö... Tinderiin en uskalla liittyä. Löytyykö täältä salaista seuraa?
Suuseksiä nuorelle naiselle 01700
20
1195
Vastaukset
- Anonyymi
Mistä päin oot?
- Anonyymi
Eikös tuo 01700 viittaa Vantaalle..
- Anonyymi
Mitä kautta sais yhteyden?
- Anonyymi
Ei minkään kautta
- Anonyymi
Otan yhteyttä s-posti osoitteisiin ja järkeviin yhteydenottoihin
- Anonyymi
Laita viestii jos kiinnostaa:
[email protected] - Anonyymi
Moi, minä löysin suomi24 treffi palstan kautta sellasen ku nimimerkki Nalyk152 joka hieroo ja muutenki palvelee. Suosittelen...
Moi. Siisti ja nuorekas 50v. suomalainen mies tarjoaa apuaan kernaasti. Laita meillä [email protected] ja sovitaan tapaaminen? Takaan että olet tyytyväinen.
Kiitos valaisevasta kommentistasi! Kertoo paljon.....
- Anonyymi
Kyllä löytyy..mielelläni nuolisin pilluasi kunnes saat
Laita meiliä
tapio5ätluukku
T Tapsa 50- Anonyymi
Tälle idiooteille ei kannata vastata tyrkyttää itteensä kaikille
- Anonyymi
Ai tinder pelottaa mutta tän palstan tyrkyt ja sekopäät ei?
- Anonyymi
Onko suuseksi ainoa mitä haet? Vai onko muuta mahdollista neuvotella mukaan 😘?
- Anonyymi
On saat kaikki kupasta satiaisiin kaupan päälle
Hei! Olisi ihanne jos saadaan kalenteri täsmää niin kyllä!
- Anonyymi
Netistähän sen löytää! Oikea elämä ei ole tätä asiaa varten.
- Anonyymi
Moi oon 22v mies asun vantaalla yksin urheilullinen vartalo miten saa sun yhteystiedon että jutellaan paikasta ja aikasta
Moi. Täällä olis 38v mies joka on ensi viikon maanantaina 13.12 ajamassa Espooseen ja olen siellä aina 15.12 saakka. Iltaisin olisi siis aikaa helpottaa oloasi jos haluaisit tulla seurakseni hotellille? Laita viestiä osoitteeseen [email protected] ja jutellaan lisää.
Vantaalla samoilla kulmilla töissä käyvä ihan mukiinkin menevä mies.
Suurella todennäköisyydellä trolli, mutta pilke silmäkulmassa pakko olla.... [email protected]- Anonyymi
Pimppihän on luotu nautittavaksi👅 ja on syötävän suloinen 😍, harmi et mä asun ulkomailla😢
Ketjusta on poistettu 61 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2224276Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692755Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932431- 472353
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua421639Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5501394Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961334- 571330
- 781319
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251196