Volvo v70 vikavalo

Mistäs voi johtua että volvo v70 t5 2000 syttyy moottorin vika valo kun kiihdyttää siihen 200 abaut ja sit sammuu kum hiljempaa menee voiko 95 benaa vaikuttaa ?
3183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

abaut

Äänestä

Suosittelen että käyt aivan ensimmäiseksi lukemassa autosi vikakoodit.
Ne saa luettua edullisesti vaikkapa motonetin motomaatti palvelussa.

Äänestä

TakaovetV 70 aukee itse pakkasel ku jarruu polkee joku viat varma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mistäs voi johtua että volvo v70 t5 2000 syttyy moottorin vika valo kun kiihdyttää siihen 200 abaut ja sit sammuu kum hiljempaa menee voiko 95 benaa vaikuttaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu