Ykkösellä jälkidigi ohjelmassa taas tuo kauhee tatuoituhirviöakka !! Onneksi löyty kaukosäädin äkkiä .
Onpa kauheeta katsella !
Anonyymi
784
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Nykyinen tapa kaikki tatuoitu kokit ynnä muut !! Tämä nsinen kaulaa myöten ei kyllä kaunista !!!. Jotain rajaa!
Jokainen voi koristella ihönsa miten haluaa, mutta TV-ohjelmiin ei tarvitsisi tällaisia julkkiksia päästää asiaohjelmia pilaamaan.
Tällaisista tatuoinneista tulee vielä ongelma kun mahdolliset syöpäkasvaimet peittyvät tatuoinnin alle.
Väriaineistakin voi tulla riesa terveydenhoidolle kun vuosien altistus värien myrkyille menee aineenvaihduntaan.
Tatuoinnin vaikutus terveyteen on varmasti negatiivinen ja haitta on rokotteisiin verrattanua moninkertainen.
Rokotteista on terveyden ylläpitämiselle hyötyä, mutta tatuoinneista vain terveyshaittoja.
Kaikki jotka eivät suvaiste kuin itseään, tatuoikaa itseenne se ja opetelkaa suvaitsemaan.Tämäkin aloittaja voi olla tosissaan tatuoitu ja vanha linnanvenkula.
Edes tatuoinnit pelasta susirumaa pärstää kurrehampaineen.Hupparihönö kuusela keski-iänkriisiä poteva demariplanttu.Klanipää viimeistelee kanavanvaihdon.
Aloittajan kaltaisista avautumisista tulee mieleen se vanha rotestilaulu "heikoimmat ne pyörtyy ja kirjoittelee lehtiin. " Paitsi että lehtiin ei niin paljon kirjoitella, kirjoitellaan tänne palstalle.
Kuule, aika moni on samaa mieltä aloittajan kanssa joten oleppa sinä vaan hiljaa siellä!
Täysin samaa mieltä! Hirveen näköinen on, oikein puistattaa !