ABC - asemilla kierretään taas, nyt on paras aika liittyä Onecoiniin (?)
Kaikkea on nyt tulossa, uutta ja jännittävää. Nyt vain focus jäsenistön kasvattamiseen ja kumppaneihin, pitäähän kolikolle saada käytettävyyttä!
Voi elämä.
https://www.youtube.com/watch?v=6H9APYPATG4
Ruja on siis ylösnoussut nuorena tyttönä, tallennuksen perusteella. (lopussa tunnelma nousee uskomattomiin mittoihin)
Miksi? Miksi ihmeessä?
11
115
Vastaukset
- Anonyymi
Please. Sanokaa nyt joku että tämä ei ole totta?
- Anonyymi
Tätä kannattaisi mainostaa onpassiven jäsenille!
- Anonyymi
Varmaan sinne uppoaisi. Sinne tosin uppoaisi aivan mikä tahansa.
- Anonyymi
Jos ei muuta, niin kannattaa katsoa kohdasta 40:00 eteenpäin, jos tuo ei ole pelottavaa, niin mikähän sitten?
- Anonyymi
Nyt hei katsomaan tätä, onko hassumpaa? Kyseessä taitaa siis olla Rujan inkarnaatio (!!!!)
- Anonyymi
Maajohtaja painaa siis edellen täysillä eteenpäin, henkilökohtaisesti täytyy sanoa että kaveri on uskossaan luja. Mitähän mahtaisi saada aikaan, kun olisi oikeassa yhtiössä hommissa?
- Anonyymi
Hän ei saisi aikaan mitään. Siksi hän ei olekaan missään oikeissa töissä. Hän on hullu
- Anonyymi
Tuppeensahattua lautaa taas on saatavilla, saan mökin pian valmiiksi.
Kiitos tri Huja. - Anonyymi
Tämä on todellakin TOTTA, vaikka te epäilijät yritätte toisin todistaa, mutta ette tule siinä onnistumaan. Hyvä Tommi, onneksi sinulla on energiaa ja uskot asiaan, koska olet perehtynyt asiaan, tiedät esittää faktat.
- Anonyymi
Tämä kommentti on varmaan huumoriksi tarkoitettu? Et liene tosissasi?
Mutta jos olet, hae apua. Sitä on saatavilla kyllä, ehkä lääkitys? - Anonyymi
"tiedät esittää faktat"
Kaikkea sitä kuulee! Jos on niin mainio pisnes, miksi pääjehut ovat järjestään joko vangittu, kadonneet jäljettömiin tai muuten vain poistuneet maisemista?
Tähän kun joku tietoniekka antaa ymmärrettävän vastauksen, niin lähden mukaan toimintaan parhaalla paketilla!
(eiku sori, en lähdekään. Valehtelijan ja paskanpuhujan maine ei kiehdo)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1875075Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,254472Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993137Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2593039Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1442934- 522531
- 271939
- 561873
- 771814
- 221787