Eroaako ministerit vai häh!? Tsot tsot mitä uuvattia koronasta piittaamattomuutta
Lintilä salibandymatsissa, Kaikkonen bailaamssa
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Sanna on pieni tekijä, jos tietäisitte entisten ministereiden sekoilut , nyt nainen niin naiset hyökkää kimppuun heti ja mies ministerit saada juoda vaikka pullonsuusta kadulla. Hävetkää naiset, minua itseäni hävettää ainakin näiden viestikirjoittajin kaksinaamaisuu.
- Anonyymi
Sanna pyysi anteeksi ja Lintilä ja Kaikkonen ei et tälläinen tapaus .
Anonyymi kirjoitti:
Sanna pyysi anteeksi ja Lintilä ja Kaikkonen ei et tälläinen tapaus .
Nykyään, kun joku isokenkäinen sanoo, että anteeksi, niin se ei tarkoita yhtään mitään. Sillä pyritään vaan hiljentämään negatiivistä keskustelua ja toivotaan, että kohu painuu unholaan mahdollisimman nopeasti.
Sannan oli pakko pyytää anteeksi, koska puolueen kannatus mittauksissa on tullut rajusti alaspäin ja jotkut tahot ovat alkaneet puhumaan pääministerin erottamista. Noi "anteeksisanat" oli Sannalta vaan ilmaan heitettyjä sanoja.- Anonyymi
RailiSuominen kirjoitti:
Nykyään, kun joku isokenkäinen sanoo, että anteeksi, niin se ei tarkoita yhtään mitään. Sillä pyritään vaan hiljentämään negatiivistä keskustelua ja toivotaan, että kohu painuu unholaan mahdollisimman nopeasti.
Sannan oli pakko pyytää anteeksi, koska puolueen kannatus mittauksissa on tullut rajusti alaspäin ja jotkut tahot ovat alkaneet puhumaan pääministerin erottamista. Noi "anteeksisanat" oli Sannalta vaan ilmaan heitettyjä sanoja.Elä alaarvio kenenkään anteeksi pyyntöjä, voit haukkua omiasi anteekpyyntöjä mutta et toisten henkilöiden.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad951503- 541043
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että399905- 163880
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän124737- 56733
- 51678
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38645- 57641
- 76632