Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tekopillu

Ootteko koskaan koittanu? Ja jos olette tuntuuko se millaselta ja paremmalta ,kun oikee? Tämä jäi vaan askarruttamaan.
22380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aito ei tule niin helvetin hiki kun ei pidä niin mielyttää naista vaan voi ottaa rennommin siinä ei väsy kuin käsi/jos sekään. kyl oma muija ottaa vastaan pillunnuolemisenYM, mut mua ei koske mitenkään niin olen ehdottomasti sen tekopimpaan puolustaja.iloista kevään jatkoa kaikille! harmi kun aina on känsiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


candy kirjoitti:

Ootteko koskaan koittanu? Ja jos olette tuntuuko se millaselta ja paremmalta ,kun oikee? Tämä jäi vaan askarruttamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu