Ketä muka kiinnostaa tämä ruhje? Tasapaksu entinen kankea nyrkkeilijä.
Elina Gustafsson
46
2964
Vastaukset
- Anonyymi
Ja tyhmä
- Anonyymi
Joku rankaisi heti...
- Anonyymi
Kammottava miehen ruumis, juoksisin karkuun ja äkkiä.
- Anonyymi
Urheilija , eikös nyrkkeiliän kroppa kuulukkin olla tuollainen
Ketään ei ole pakko seurata muttei myös haukkua - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Urheilija , eikös nyrkkeiliän kroppa kuulukkin olla tuollainen
Ketään ei ole pakko seurata muttei myös haukkuaOnhan se kyllä ilkeää haukkua ketään yleensäkin ,jokainen ihminen on laillaan kaunis ei voi ikinä sanoa ketään rumaksi. Ihmisillä on yleensä ulkonäkö paineita muutenkin tässä maailman ajassa.
- Anonyymi
Ketään ei kiinnosta paitsi mainostajaa ja kyseistä ihmistå itseään.
- Anonyymi
Ihmettelen kun kertoivat että toista yritetään iskeä toisen läsnäollessa
Ettei näin tapahdu jos olisivat hetero pari
Tuo ei pidä millään tavalla paikkaansa !!! Ihan samanlailla hetero pariskuntia isketään
Tämän olen huomannut jo vuosia
Meno on muuttunut useita vuosia sitten
Ei arvosteta toista osapuolta
Ihmiset on tullut röyhkeiksi, ei moraalia ym
Ihan samaa kokevat heterot . Kaikki onkin kii ni siittä kuinka iskettävä toimii , ei kannata sanoa edes että hei mun puoliso on tossa vaan täräyttää ihan suoraan että en ole sinusta kiinnostunut , en nyt enkä vapaanakaan
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa!!! Joka hemmetin nyrjähdys pitää tiedottaa!! Älytöntä pitää olla esillä!!
- Anonyymi
En kyllä ymmärrä tätä Anskua, joka tuohon Elluun sekoaa. Mutta en taida pysyä muutenkaan pysyä enää perässä näistä sukupuolettomista tyypeistä.
- Anonyymi
En edes tiennyt ,että tämä Ansku on lespo,nykyään voi kysyä jokaisesta ihmisestä jonka tapaa ,että oletko lespo ,homo,vai muu sukupuolinen.?mihin me ollaan menossa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En edes tiennyt ,että tämä Ansku on lespo,nykyään voi kysyä jokaisesta ihmisestä jonka tapaa ,että oletko lespo ,homo,vai muu sukupuolinen.?mihin me ollaan menossa.
Mutta kun niitä sukupuolia on vain kaksi ja piste.
- Anonyymi
Julkisuudessa hinnalla millä hyvänsä.
- Anonyymi
Ura on ohi ja nyt jääty julkisuuden sirkuspelleksi.
Näin käynyt monelle urheilijalle...kannattaisi miettiä
ehkä toisenlaita urasuuntautuneisuutta.
Muuten kyllä juoksisin karkuun tuota olentoa...- Anonyymi
Miksi julkisuuden pitäisi loppua siihen kun ura päättyy ?
- Anonyymi
Ei pysy mukana näissä jutuissa!!! Millon kukin on muuttunu lepakoksi!!!. Sit pitää patsasella joka lehden kannessa!.
- Anonyymi
En ymmärrä minäkään nykymenoa, onko kohta ns. normaaleja heteropareja enää ollenkaan?
Mikä tekee ihmiset tuollaisiksi?
Saasteet? Kemikaalit? Muuttavat geenistöä ja kromosomeja. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En ymmärrä minäkään nykymenoa, onko kohta ns. normaaleja heteropareja enää ollenkaan?
Mikä tekee ihmiset tuollaisiksi?
Saasteet? Kemikaalit? Muuttavat geenistöä ja kromosomeja.Jokainen saa olla mitä itse haluaa , ihmettelen sitä miksi asiasta tarvitsee toitottaa jos se kerta on normaalia
Jos molemmat on naisia niin miksi toinen on aina miesmäinen ? Onko jokin itsetunto ongelma kun onkin nainen muttei voi sitä näyttää ?
Onnea tälle parille - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jokainen saa olla mitä itse haluaa , ihmettelen sitä miksi asiasta tarvitsee toitottaa jos se kerta on normaalia
Jos molemmat on naisia niin miksi toinen on aina miesmäinen ? Onko jokin itsetunto ongelma kun onkin nainen muttei voi sitä näyttää ?
Onnea tälle parilleOnko tässä niin, että halutaan mies ilman sitä vehjettä?
- Anonyymi
Olen aina pitänyt Anskua tosi kauniina ja herttaisena naisena. Tuosta toisesta en sano mitään, viitti, kun tulis liiaksi painokelvotonta tekstiä.
- Anonyymi
Puhuu lapsen äänellä . Kammoa
- Anonyymi
Päähän hakatut voi olla käytöshaittoja joillakin..kuka jaksaa kuunnella narinaa..kauneutta saa hakea
- Anonyymi
Iks tuon pitää laittaa miehen vaatteet ja olla kuin mies. Olisi tyytyväinen siihen miksi on syntynyt .
- Anonyymi
Vaativat muilta hyväksymistä mutta eivät taida hyväksyä itseäänkään.
- Anonyymi
Heillä on kivaa keskenään.
- Anonyymi
Julkisuustyrkkyjä yöks. Ja usein jotain seksiin viittaavia kuvia.. en halua tietää.
- Anonyymi
Ellu ja Ansku ovat huipputyypejä. Mukavia ja seuraan kyllä innolla. Maailmaan mahtuu erilaisuutta. Koittakaa elää asian kanss.
- Anonyymi
Eikö Ansku lähes Tuiskun kanssa seukannut. Mä oon ihan love anskun sexy ääneen. M48
- Anonyymi
Hän on sateenkaariväen lemmikki.
- Anonyymi
Ketä voi kiinnostaa mitä Elina ja Ansku touhaavat. Tuon tanssijan pisteet tipahti kun lähti ex- nyrkkeilijän ( oliko sitäkään ) matkaan. Noita lepakkoja ja homo poikia on joka paikassa yrittämässä julkisuuteen, kun muulla ei oikein helpolla pääse niin tuolla.
- Anonyymi
Julkisuus ei ketään elätä loppuelämää. Ex-nyrkkeilijäkin joutuu vielä huomaamaan sen. Eikä tuokaan liitto tule kestämään. Kuhertelua lehtien sivuilla kestää aikansa.
- Anonyymi
Nyt olet kyllä oikeassa. Ei minuakaan kiinnosta. Tanssii tähtien kanssakin meni rakkaudenhuuruisissa merkeissä. Kisaan keskittyminen oli olematonta.
- Anonyymi
Onko vielä ottelupainossa 69kg,vai joko on 96kg
- Anonyymi
Ketä kiinnostaa Ellu ja Ansku, tehköön mitä tykkäävät.
- Anonyymi
Noinniinku tyttöjen kesken niinku.
- Anonyymi
Huhujen mukaan hän on Martinan pikkuserkku ja onkin aika paljon samaa näköä.
- Anonyymi
Ruma gorilla joka tahtoisi olla salaa mies. Näkeehän sen olemuksestakin. 😎
- Anonyymi
Aikansa kestää nämä julkkissuhteet joissa ei varsinaisesti ole tarkoitus perustaa perhettä ja elää tavallista arkea, kai.
- Anonyymi
Ja eikös Anskulla alkanut vaihdevuodet, lehtijutun mukaan näin.
- Anonyymi
Julkisuustyrkky ja epävakaa tuo Ellu. Turhake.
- Anonyymi
Mikäs turahke muuten itse olet ja oletko ajatellut sitä joskus ?
- Anonyymi
Taas tämä akka jyrähtää Palander-kohusta. Näköjään henkilö jonka mielipidettä kysyttävä joka asiaan. Ja tosiaan kuin gorilla.
- Anonyymi
Hirvee hehkutus yhteisistä hammasharjoista, menkoista jne Ja mahalasku. Yllätys.
- Anonyymi
Oikein julkisuustyrkky! Hän, ja hänenkaltaiset saa puhua ja näytellä mitä paikkoja vain, mutta heikälaisia saa ainoastaan silitellä ja kehua.
- Anonyymi
Vastenmielisen näköinen isonenäinen gorilla joka tahtoo näyttää mieheltä vaikka pelkää heitä. Inhottava luonne ei yhtään tilannetta paranna.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2244681Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k223459Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2632015Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,81832Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast381247Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611209Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin100964- 30777
- 61767
- 176750