Tulee paha olo omista jutuista

Ja sinä vaan innostat. No tämän asetelman huomioon ottaen oletkin varmaan vähän sellasta hyväksikäyttäjätyyppiä. Vaikka itsehän minä tämän aloitin. Ehkä parempi jäädä taas pois täältä.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja suojelet vaan itseäsi kun et mitään tunnistettavampaa laita. Tiedän kuitenkin, että käyt täällä. -Aloittaja

Äänestä

Miksi haluat loukata?

Äänestä

Ei haittaa, valomerkki on pian.

Äänestä

Sä oot joku mustamaalaaja.

Äänestä

Sano mikä pahoitti mielesi.

Äänestä

Yksi viljelty sanonta: sitä saa mitä tilaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja sinä vaan innostat. No tämän asetelman huomioon ottaen oletkin varmaan vähän sellasta hyväksikäyttäjätyyppiä. Vaikka itsehän minä tämän aloitin. Ehkä parempi jäädä taas pois täältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu