Oli taas pakko kuvata ITSEÄÄN peilin kautta ilman paitaa ja hyvä ettei ku...Li näy.
Voi hyvää päivää miten ITSERAKAS voi mies olla.
On siinä niin naurettava pariskunta, 💯prosenttisesti tyrkkyjä molemmat.
No onpa heillä ainakin jotain yhteistä.
Voi hyvää päivää miten ITSERAKAS voi mies olla.
On siinä niin naurettava pariskunta, 💯prosenttisesti tyrkkyjä molemmat.
No onpa heillä ainakin jotain yhteistä.
Vastaukset 117
Vanhimmat
Säälittävä pari. Eikö jumalauta enää mitään voi tehdä, ilman, että instaan. Saunaa ja tot v.tun boloa. Huomenna nistipataa leftover sooossista. Tuo vissiin pöhlömpi kuvaaja, ku Ämmäsä.
Ihanaa, kun ulkomaalaisetkin kommentoi ihanaa Hannua. 😍😍
😄😄😄
Käsittämätöntä, että joku ihailee miestä, jolla raiskaussyyte ja odottaa käräjiä. ???
Pitäiskö tää juttu laittaa oikein Iltalehden etusivulle.
Maailmanluokan uutinen.
Puhelin pitää olla saunassakin.
On ne niin naimisissa molemmat noitten puhelimien kanssa.
Sauna on rentoutumispaikka, mutta ei kun puhelin mukaan sinnekin.
Kertoo kyllä aika paljon tosta pariskunnasta, rentoutua ne ei osaa.
Koko ajan pitää olla actionia päällä.
Säälin.
Törkeetä, kauheeta, kamalaa, mutta me kestetään tämä😉😉
Sääli itseäsi ! Kadehdit toisten aktiivisuutta ! Taidat olla itseesi tyytymätön flegu.
Todellakin aktiivinen tämä Pikkarainen on ehtinyt hankkia jopa raiskaussyytteen elämänsä aikana, VAMOS kukkuu.
Siis aivan mahtavaa Hannu! Hekottelin päivällä, kun näin se kuvan, koska tiesin siitä tulevan älämölön ja niin varmaan tiesi paidaton mieskin.
Tämmöisiä tyyppejä pitää olla enemmän, että kaunaiset kaakattajat saavat jumppaa sormille näpytelläkseen tuohtumusta. 😄 🤭
Se kun ei noita kuvia julkaise siksi, että saisi jonkin älämölön aikaiseksi, vaan yksinkertaisesti siksi, että on niiiiin täysi itseään. Luuletko, että ei kuvaa ja julkaise juuri siitä syystä, että haluaa näytellä itseään. Naurettavaa. Ja säälittävää sun nostaa itseäsi johonkin sellaiseen asemaan, että tietäisit mitä sen päässä liikkuu. Naputtelet se sinäkin täällä ja samasta asiasta syytät muita. Noloa
Tietysti kommentoin, kun kuva oli niin hyvä ja hauska. Hannu kuulemma on huumorimiehiä, en toki itse tunne, mutkan kautta kuulin. Nämä on niin hauskoja, kun hän näköjään osaa ennakoida hyvin tulevan. Ei mikään pöllömpi sälli👍
Harmittaako, kun ei se ku...Li näkynyt?
Ja ihan silmäniloa on tuo paidaton mies.
Mutkan kautta kuulin🤣, just joo, uskotaan.
No tietysti ,ottaisin heti jos saisin.
No sinäkö tiedät mitä Hannun päässä liikkuu ? Nostat itsesi sellaiseen asemaan ? Älä naurata !
Jk. Joskus on ihan hyvä miettiä hetki mitä onkaan sanomassa ennen kuin syöksyy kirjoittamaan. Nyt olisi ollut se hetki.
Tämä on ihan yleinen luonnehdinta Hannusta ihmisiltä jotka hänen tuntee. Hauska seuramies.
Joo, aivan varmasti
Se taitaa harmittaa kun Martina näkee sen ai ai sentään pysytään asiassa
hmm...vaihdatko setelin...vai oliko mutka hintansa arvoinen...
Tuskin siinä mitään ihmeellistä on , no siinä mielessä kyllä, että mies on hankkinut itselleen raiskaussyytteen ! Käräjöintiä odotellessa VAMOS kukkuu.
Kännissä varmaan tosi "hauska". Ei osaa olla hetkeäkään hiljaa paitsi ehkä sitten, kun leijonaemo komentaa. :D Todella ikävän ja huumorintajuttoman näköinen on kaikissa instakuvissaan, pelottava mörkö = mölli. :( Joka kuvassa tuijottaa sieraimet suurina ja suu auki kuin härkä uutta porttia.
Samaa mieltä ihana rento kaveri.🔥
Martina voisi hommata kauneusleikkauksen noihin sieraimiin !
Ei päivää ilman tätä palstaa ja haukkumista, riippuvaisia olette itsekin.
Hannun äly ei riitä paidattoman kuvan tuomaan myrskyn ennakoimiseen. Se nyt vaan niin kovettu julkimo Minnan kanssa, että oksia nurin. Ämmä mikä ämmä.
No mikä sulle nyt tuli ?
Hyvinpä näkyi ennakoivan, sinullakin näppäimet laulaa niin, että pysyykö purukalusto paikoillaan?🤭🤭 On mummeli tosi tohkeissaan.
Sinun on nyt vain hyväksyttävä, että yhdessä ovat ja varmaan kivaa elämää. Sinun täytyy ottaa hampaisiin joku toinen idoli 😉 raadeltavaksi.
👍👍👍
Joo näin on. Se julkaisee niitä siksi, että luulee näyttävänsä hyvältä. Todennäköisesti myös aitolehti käskee =somejulkisuus on kaikki kaikessa
Ei tässä kukaan niiden parisuhdetta halua katkaista. Vakka on kantensa ĺöytänyt. Täällä puhutaan ton vamoksen poseerauksista. Opettele lukemaan ja ymmärtämään lukemasi. Tuu sit rääpimään päätäsi
Martina ottaa Hannu ruikusta kaiken julkisuuden irti ennen todellista rytinää....Kukkuu
Hyvä Hannu, sait liikettä niveliin, näppäimet sauhuaa nyt, saavat liikuntaa nämä "pikku kulkuset" tällä palstalla.
Lukeeko vamos tätä palstaa: D
Molemmat lukee kun korjausliikettä tapahtuu melko usein.
Lisää paidattomia kuvia vaan Pikkarainen. Hyvät naurut kerran päivässä on aina paikallaan.
KUKKUU vaan ja VAMOS!
Me nauretaan teille kommentoijille, oletta todella hölmöjä ja naurettavia.
Ja me nauretaan teille tosikoille kateellisille yksinäisille vanhoillepiioille, hommatkaa itsellenne elämä, ettei tarvitse Marttinaa karehtia😄😄🤭🤭
Martina eli opettele nyt edes ihanteesi nimi kirjoittamaan oikein. Toinen asia, jos sä kadehdit, niin se ei tarkoita, että muutkin
Ja nauretaan noille faneille mitkä epätoivoisesti yrittää pitää puolustuspuheita
M ja H:lle.
Sokeita ovat niitten touhuille.
Martina ei osaa kirjoittaa, häneltä jäi peruskoulukin heikoille kantimille, kirjoittaa tyttärensä nimen Vicotria, joten repikää siitä....kokakuu...
Joskus voisit laittaa juoruakkojen mieliksi vähän housujenetumukseen toppausta 😝🤣🔥niin sitten vasta möly häly täällä alkaisi.
No tuskin sieltä muuta toppauksen lisäksi löytyykään !!!
Missä kuva haluan nähdä treenattua kroppaa komean miehen yllä.
Tä? Eli haluat nähdä miehen toisen päällä? Selaile nettiä, sieltä löytyy pornoa jokaiseen makuun
Treenattu kroppa komean miehen yllä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ???????????????????? Sulla suomen kieli ontuu pahemman kerran. :)
No sun täytyy jostain joku komea mies etsiä vaikkapa Googlen avulla ihailtavaksi. Googlaa vaikkapa George Clooney. Hannu ei kuulu siihen kategoriaan.
Kyllä se naurettava löytyy sun peilistä. Jaksat jauhaa kuukaudesta toiseen samaa agendaa.
Hannu on aloittajan salainen päiväuni, ei kai se muuten olisi paidattomasta komistuksesta omaa ketjua tehnyt. Hannu panee tätyliinien pään sekaisin 🤩
Joo ihana, komea Hannu, Martina napannut oikein makupalan, nam!
Hyi. Ja varsinkin syyte ja muut toilailut. Sanotaan näin, että sulla on alhaiset standardit. Älä luule, että yleistä. Mä sanon, että en huoli Pikkaraista vaikka se olisi ainoa ko sukupuolen edustaja maan päällä.
Ei kai se Martina napannut, kun Hannu tyrkytti itseään. Ja kelpasi. Hyvä niille.
En usko että Hannu huolisi sinua.
Jos M tykkää itserakkaasta tyypistä, joka kuvaa itseään peilien kautta, niin onnea valitsemallaan tiellä.
Komea viksu hyvähuumori ja arvostaa ja kunnioittaa tulevaa vaimoaan upeasti.❣️❣️
Niin kelle ylensä muuten kuuluu , et kenen kans joku julkkis seurustelee . ?
Hannulla ei ole mitään muuta, ei koulutusta, ei älyä, niin paljasta pintaa pitää pukata julkisuuteen, aivan samoin kuten eräs Aitolehti, niin ovat kuin samassa muotissa valettuja, heikkolaatuisia tosin, ei mitään markkinarvoa.
Näille faneille näyttää kelpaavan heikkolaatuinen tavara.
Kunnioittaa Martinaa, päivän paras vitsi. V''''a huutava kauhutar.
Mistä sinä mitään tiedät? Ja sanottiinko tossa, että asia riippuu Hannun näkemyksestä? Ei, siinä todettiin ettei huolisi Hannua mitenkään. Mutta eihän teillä luetun ymmärtäminen toimi.
Toisille riittää omasta mielestä komea ulkokuori. Sitä se on kun kaikki kelpaa. Sisällöllä ei väliä
Viksu?? Tarkoitatko fiksu? Ja jos näin, niin hyvin on onnistunut piilottamaan fiksuutensa. Ööööö vamos öööö
Eipä ollut kummallakaan valinnanvaraa. Pakko oli tyytyä siihen ainoaa tarjolla olevaan. Siksi ovatkin väkisin kimpassa, kun kumpikaan ei uutta kaveria saa. Maine on molemmilla enemmän kuin kyseenalainen.
Voi hyvänen aika näitä keskeskasvuisten kommentointia, itkiskö vai nauraisko.
Miten vaivaudut kommentoimaan, nyt nostamaan "MARKKINA-ARVOASI" 😎 😄mutta ensin opettele kirjoittamaan.
Ei huuda varmasti tää pari toisilleen v....a , nyt kyllä sotkit tähän S ja S .
Kunhan ei katso sieraimiin kovin syvälle.....
En olisi asiasta niinkään varma, Martina ei siitä v***n huutamisesta pääse ikinä eroon, vaikka kasvaisi kuinka paljon ja kilometrejä tulisi satoja mittariin. Sama vanha tyrkky on kuin entisinä " hyvinä " aikoina.
Kyllä on alas vajottu, jos raiskauksesta syytteessä oleva kelpaa ja vielä rattijuoppo.
Alas on vajottu jos miehellä on 3 rattijuopumissyytettä ja yksi niistä myös huumeiden kans yhdistettynä.Haulikolla uhkaus tappaa mieshenkilön ja syytteitä 6 on tulossa oikeuteen tutkittavaksi. Törkeä velallisen kusetus tietää ehkä vankilan reissua miehelle.
Ei se raukka M muita saa kuin raiskaussyytetyn.
Stefun kanssa olis juttu ollut taputeltu jo aikoja sitten, ilman ylläri pylläriä.
Martina saa kenet haluaa ja muut kenet sattuvat jätteet saamaan.👍😍. Upea itsenäinen nainen ja oman yrityksensä toimitusjohtaja .
Martina raukka kyllä taas vitsin murjaisit 😁.
Teinit, vielä saa 😴
Totta ! Martinan oma projekti.
Täytyypä antaa vinkkiä Stefulle mitä täällä puhutaan.
Montako työntekijää Martinalla on firmassaan ja keitä hän johtaa.🤩
Ei yhtään paitsi, jos äitinsä ja Pikkarainen lasketaan mukaan.
Itsenäinen? Koko ajan on pakko olla suhteessa. Oikeasti Itsenäinen nainen pärjää myös itsekseen.
Ei ole Kätkän lomamökki samaa tasoa kuin oli aikoinaan Thermanin villa. Joku raharikas osti ja viettää nyt ihanassa villassa lomiaan.
Vähään saa Martina nykyään tyytyä ei ole luksusta ei miehessä eikä lomamökissä.
Hannu ainakin asustelee kolmikerroksisessa viiden tähden paritalossa Levillä. Tuskin Martinankaan loma-asunto vähempää kuin viisi tähteä on.
Missähän asustelivat Levillä ennenkuin tuo mökki hankittiin syksyllä 2017? Aika monta vuotta olivat yhdessä ennenkuin tuo Levin mökki hankittiin. Ja eikös sitä hehkutettu että se on nyt Sofian mökki. Kuinkas nyt sitten niin kävi että Stefu joutui sen mökin myymään sinä aikana kun seurusteli Sofian kanssa. Vai oliko se mökki liian vaatimaton ja liian sivussa Sofian makuun? Hän kun oli tottunut Ranen kanssa niin luksukseen. Kaikki ravintolat ja kauneushoitolat oli kaukana ja Stefu ei koskaan ollut ajokunnossa ja taksit eivät suostuneet menemään Stefun mökille. Ja kun Stefu heitti ulos niin oli pitkä matka kävellä hotelliin yöksi. Onneksi toisella kerralla oli poikia jotka veivät mökilleen.
Stefuhan tuolla toisella kerralla kommentoikin instassaan että "Marokkolainen lähti, luojalle kiitos!".
Martina on pannut hieman paremmaksi. Hänen loma-asuntoaan kuvataan ylelliseksi. Viiden tähden toki se on myös.
Ja Sofia ei saa kuin huumesyytetyn. Toinen jo putkeen.
Pinnallista on meininki
Ne piirtää joilla on liituu, vai miten se menikään.
Taitaa olla kyllä tyhmin toimistusjohtaja jonka tiedän, kukkuu...
Eiköhän suhde Martinaan ollut loppuvirttä vaille, kun sitten tuli tämä yllätysraskaus. Itse Martina on näin julkisuuteen kertonut ja varmaan tämän tietää myös Therman.
Eikä tietenkään sulje sitä asiaa pois, että pappa rakastaa tytärtään ja hyvä niin. Paljon on näitä isiä ( Kuralahti ), jotka hylkäävät lapsensa ja laiminlyövät heille lakisääteisiä elatusmaksuja.
No Thermanin huvila oli sitten kymmenen tähteä, sillä upea ja tyylikäs oli hänen villa , sille ei edes viiden tähden paritalo pärjää.
Pahemman luokan kerskailu aivan tyhjästä, insta kuvista päätellen ihan normi majapaikkoja, ei mitään murjuja, muttei mitään luksustakaan.
Missä ne asuu kun on takkoja ainakin kaksi ollut jo näkyvissä ja sauna tilat ja tv- huonekkin on erikseen. ?????
Täytyyhän sitä mökkiä mainostaa, kun ilmaiseksi ovat taas pummanneet sen käyttöönsä mainosta vastaan. Tila-autokin oli pummattu reissuun. Varsinainen pummipariskunta! VAMOS!
PS Koska ne Rambon raiskauskäräjät mahtaa olla?
Tottakai ja hälläväliä muulla
Eräs kommentoija tuohon Hannun videoon!
Itserakkaus on heille mielettömän voimaannuttavaa yhdessöoloa.
VAMOS Kukkuu
Rauhoitu ja lähde POOLILLE BRUNAA😉😉
Olen huomannut myös, mitähän se tarkoittaa, tiedätkö sinä?
On tuo sinunkin elämä raskasta, kun pitää pahkuloida M&H elämää. Tunnetko heidät hyvinkin, kun noin osaat tehdä analyysiä heistä?
Otappa oma elämäsi mietinnän alle ja laita se kuntoon nyt ensi hätiin. 😄
Kuulepas nyt viisastelija. Mitä luulet, että näille keskustelupalstoille tapahtuisi, jos esim kohujulkkiksista ei enää keskusteltaisi? Ja millä perusteella naureskelet muille kommentoijille asiasta, jota itsekin teet? Tämä on jotenkin huvittavan tyypillistä täällä, että haukutaan ihmisiä prikulleen samasta asiasta mitä itsekin tekee. Ehkä sä voisit ihan ensimmäiseksi soveltaa ohjettasi itseesi
Toivottavasti katoaisi kokonaan.
Kenelläs pitäisi naureskella, jos ei näille voimaannuttaville kommenteille ja taivaita hipoville analyysille? En ole fanittaja- tyyppi ja näitä on huvittavaa lukea, kun tyypit ovat niin "tohkeissaan" omiensa puolesta. Paljonhan sisältö on tätä pikkutyttöjen fani - hehkutusta ja sitten tätä raivopäistä haukkumista joka saa välillä täysin ihmiset pois tolaltaan. Minun elämää nämä julkimot ei hetkauta, ainoastaan ihmettelen tätä älytöntä pörinää, mitä jaksatte käydä jonkun itselle tuntemattoman tyypin elämästä. Siksi hanki oma elämä.
Martina ja jenginsä täysin turhia, ei heillä ole mitään annettavaa insta seuraajilleen, kuvatkin laadultaan ala-arvoisia. VAMOS ja kukkuu sekä kokakuu.
Olisi kiva kun ei olisi näillä palstoilla katkeria kateelisia henkilöitä ollenkaan olemassa. Sen huomaa kun haukutaan ja arvostellaan oli mikä asia hyvänsä kyseessä.
Kovasti kuitenkin tuntuu kiinnostavan.
On vähän lapsellinen kommentti tämä. Etkös ole huomannut, että Martinan seuraajat ja ilmeisesti äitinsä käy täällä jatkuvasti kehumassa niin että mustakin muuttuu valkoiseksi. Eli jos haukutaan, niin kyllä kehutaankin
Jeps, jeps, ei muuta kuin poolille ja brunaa, niin paha mielesi häipyy.. 🙄🙄
Mistä sinä tiedät mitään minusta ja elämästäni? Et myöskään tiedä mitä juuri minä olen kirjoittanut. Älä tule siis "neuvomaan " miten elän elämääni. Jätä ne itsellesi, olet selvästi sen tarpeessa.
Kysymykseesi kenelle pitäisi nauraa on vastaus sinulle itsellesi. Olet olevinasi parempi, vaikka olet ihan samaa jäkättävää porukkaa kuin muutkin täällä. Silloin kun lähtee muille ohjeita jakelemaan, pitäisi edes älytä mitä ohjaa "miten te täällä jaksatte kirjoitella, hankkikaa elämä". Mut hetkinen, etkös ihan itse täällä myös kirjoittele? Joten hanki se elämä.
Lue tuo kommentti uudelleen, ihan rauhassa. Te täällä mekadt
No kukahan se parempi ihminen luulee olevansa, kyllä, juurikin Martina Aitolehti. Kouluja käymätön , sivistymätön tyrkky. YÖK
Kerropa vähän itsestäsi.
Mielipiteensä voi aina sanoa näistä julkisuudesta elantonsa repivistä yksinkertaisista tyrkyistä; kokakuu, draumaattinen, hiihto loma ...etc.
Miten nuo kirjoitusvirheet liittyvät siihen että jopa hänen äitiään ja lastaan haukutaan? Minä vaan kysyn.
NHL-tähti on kuumaa kamaa Kanadassa.
Niin varmaan, mutta Pikkuruinen hän ei ole...VAMOS ja kukkuu.
Keksi jotain omaa.
Ei ollut tarpeeksi lahjakas huipulle.