Rakastan peppuseksiä yli kaiken, ja onneksi naiseni ovat tämän ymmärtäneet. Kaikki joiden kanssa olen seurustellut, on antanut tulla pebaan. Jos ottaa asian puheeksi heti alussa, ei tule pettymyksiä.
Minusta on ihanaa ottaa aamulla nainen lusikkaan ja öljypullolla öljytä pylly, muna ja selkä, ja alkaa hieromaan ja hyväilemään naista, muna vaativasti peppureiän kohdalla, pyörien. Rauhallisin liikkein hieroa ja hyväillä ja tuntea kun muna alkaa painumaan syvemmälle ja syvemmälle perseeseen. Kuunnella toisen huokailua ja voihkinaa. Hieroa ja hyväillä minun jalokiveä. Rauhallisesti lykkien painaa ihan pohjaan saakka, ja tuntea pyllyn posket lantiota vasten. Hän levittää kankkua, että muna tulisi vielä syvemmälle ja paremmin. Lykkää vaan niin kauan, että muna sykkii lastinsa perseen uumeniin. Sinne ne kuuluu. Tiukkaan ihanaan paikkaan.
Miten muilla? Etenkin naiset. Tykkäättekö saada tuollaisen herätyksen?
Suoraan perseeseen kiertämättä pimpsan kautta
15
2565
Vastaukset
- Anonyymi
Perse on parasta ja oma naiseni antaa. Joulun pyhät illan naitu pitkälti joten loisto joulu. Enimmäkseen pilluun naitu mutta viime yönä sain persettäkin kunnolla.
- Anonyymi
Muutaman virtsatietulehduksen jälkeen vaimolta tuli ehdoton kielto, että jos harrastetaan peppuseksiä, niin pilluun ei kosketa. Ja vaimo jättää rakon tyhjentämättä ennen leikkejä, eli sinnepäin ei mene mitään. Peppuleikkiä sitten harrastetaan puolin ja toisin pitkään ja hartaasti.
- Anonyymi
Ai jaa! Enpäs ole tutustunut; oliko kivaa?
- Anonyymi
Jaa. Virsarakkoon jos olet munaasi työnnellyt niin ihme että naisesi on edelleen hengissä.
- Anonyymi
Vedät välillä munan perseestä ja työnnät sen naisen suuhun. Siinä kiimassa nainen ottaa sen suuhun kiihkoissaan.
- Anonyymi
Persepano on upeaa. 👌
- Anonyymi
Tänään saan persettä omalta avokilta 🤪, kuis teillä?
- Anonyymi
Sie olet onnekas. Berse on ykkösjuttu upean naisen kanssa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sie olet onnekas. Berse on ykkösjuttu upean naisen kanssa.
Tack, upeaa oli ja sekä pillua että persettä tuli kunnolla. Joo, olen onnekas ja hyvä on mieli nyt 😜
- Anonyymi
Aiheketju aloitettu 25.12.2021
Käsittämätön tämä Suomi24 sensuuri?!?
Aihealue on SEKSI!
Joten kommentit ovat myös luonnolisesti seksi aiheisia, niin silti jo 46 kommenttia poistettu!
Tuntuu vähän siltä, että Suomi24 EI SAA keskustella seksistä rohkeasti ja silti on SEKSI aiheinen alue!
Omituista?!?- Anonyymi
Spämmiä pääosin uskoisin
- Anonyymi
Upeeta touhuun ja pillukin on upea!
- Anonyymi
Olisi kyllä perseen tarvetta. Kunnon kankkus seisokki ja panetus päällä. Olo juuri ja juuri sellainen, että voisi upottaa kielen naisen pyllyyn. Sillain kyljellään, ihan rennosti, tyyny alla. Nainen saisi levittää ja revittää perseensä oikein hyvin tarjolle ja ottaa rentona vastaan hyväily ja nuoleminen. Pylrittelisin kieltä ryppyreiän ympärillä ja hyväislsin sormin klitorista. Kun tunnen että pylly alkaa rentoutumaan, suoraan muna perserseen. Rauhallisesti lykkien hekuman huipulle ja antaa räjähtää lastit supistelevan pepun uumeniin.
Maistuisiko naisille Tällainen krapulakäsittely? - Anonyymi
Peppuun pano on ihan täydellisen ihanaa, vaikka kyllä on pillukin hyvää 👌
Ketjusta on poistettu 78 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t745518- 353071
- 402684
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin272045Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402032Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291859- 951822
- 1741752
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241478Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät941240