Joita silloin tällöin täällä näkee. "Ei täällä sulle mitään ole" tai "Älä omi viestejä jotka ei ole sulle"
Siis mitä?? Itsekinhän se kommentoija käy täällä kuvittelemassa ja omimassa viestejä. Ei täällä kukaan muusta syystä viihdy. Jotenkin menen sanattomaksi... Siis onko noin typeriä ja itserakkaita ihmisiä oikeasti olemassa?
Siis mitä?? Itsekinhän se kommentoija käy täällä kuvittelemassa ja omimassa viestejä. Ei täällä kukaan muusta syystä viihdy. Jotenkin menen sanattomaksi... Siis onko noin typeriä ja itserakkaita ihmisiä oikeasti olemassa?
Vastaukset 9
Vanhimmat
No musta on eri asia kirjoittaa tänne aloitus ei-kenellekään, kuin tunkea siihen aloitukseen kuvittelemaan, että mulle se on. Se aloitushan on toisen päänsisäinen purku, kirjoitettu yhdelle hänen ajattelemalle henkilölle. Se omiminen taas on suoraan sille aloittajalle. siinä omitaan hänen sanojaan ja tunteitaan. Tunteellinen teksti on hyvin henkilökohtainen. Sitä ei nämä täällä leikkimässä käyvät väjaat peIIet tule koskaan ymmärtämään.
Pitäiskö ap sun nyt katsoa ensin peiliin?
Et tainnut tajuta viestini pointtia.
Tsori... yritin saada suuttumaan :) ei onnistunut
Aika naurettava tämäkin aloitus.
Itse puran täällä omia tunteitani. Myös silloin kun joku kirjoitus saa minussa reaktion ja vastaan siihen. En usko Häntä saavani, emmekä ole nähneet edes vilkaisulta 0.5 vuoteen, mutta tunteet ei vaan ole silti hävinneet. Se, että vastaan ei tarkoita, että ajattelisin ap olevan Hän. Todennäköisesti Hän ei ole koko palstalla.
Se, että puran ajatuksiani enkä mätä niitä maton alle, valmistaa minua myös uuteen. Jossain kohtaa tunne on käsitelty niin puhki, että olen valmis, vaikka vielä rakastaisinkin hiljaa.
Ap, miksi itse olet palstalla? Miksi vastaat viesteihin? Onko ne vain sinulle?
Nimenomaan, ehkä typerintä ja nää jotka heti haukkuu sairaaksi jonkun mielipiteen takia. Ilma en tollasta höyrypäitä ottaisi kumppaniksi, jolla itsesäätely tota tasoa. Huh! Suolletaan tänne viestiä viestin perään epätoivoisesti vailla mitään rajaa, ymmärtämättä että täällä 6 miljoonaa muutakin silmäparia. Tähänkin tulisi vastaus" Mutta kun etsin juuri häntä miestä ja hän varmasti sen ymmärtää jos lukee koska olen niin ikävisaäni". Hohhoijaa.
No varmaan juuri se mies on varattu, eikä halua tuota ap tä, koska tiedetään kuka se on!
Tuo oli samas mieltä ap:n kanssa .
Ketkä ihmeen TE ?
Millä sä näet ketä täällä kirjoittaa?