Onko kertynyt joulukiloja?
Kuinka paljon olet syönyt suklaata, kinkkua yms?
31
503
Vastaukset
- Anonyymi
10 kilon kinkun olen vetänyt yksin persieen ja useita konvehtirasioita. Kiloja ei ole tullut koska olen syönnin ohessa käynyt ahkerasti paskalla.
- Anonyymi
Voiko kinkkua syödä perseen kautta?
- Anonyymi
Pari kiloa kahvia jakonvehtia pääsi kertymää, voan lahjotin eteenpäin!
- Anonyymi
Hieman on painoa tullut lisää mutta sen alkuperä' on erinomaisen miellyttävä.
- Anonyymi
Daegolax lääke uutteella saa helpotusta jouluna kertyneisiin kiloihin. Se saa aineenvaihdunnan toimimaan tehokkaammin ja rapa roiskuu.
- Anonyymi
Tryffeli konvehdit hidasti ruuan sulatus järjestelmääni. Tuli sinappi hunnulliset kinkku siivut ja rosolli persreiästä aivan ehjänä ulos.
Munakin tais vatkautua porkkanalaatikossa. - Anonyymi
Hyvin meni joulu. Tuli syötyä paljon jouluherkkuja. Jäikö muilla pallit kiinni parilan väliin?
- Anonyymi
Tänä jouluna vohvelirauta jätti jäljen palleihin.
- Anonyymi
Nurmeksen bomballa vetävät persieen muutakin kuin joulu ruokia. Kuppa varma joulu lahja siellä.
- Anonyymi
Hvärilän pojat asialla.
- Anonyymi
Nurmeksessa kyllä voi olla varma että peräpää joutuu kaltoin kohdelluksi jos ei pidä varaansa.
- Anonyymi
Tänä vuonna söin liikaa juhlapöydän konvehteja. Hieman on mahassa vääntänyt. Olen sinitarralla sulkilihasta tiivistellyt ettei liian kovalla paineella sylkäise ripulia.
- Anonyymi
Itse olin aattoiltana panopukkina mutta meni aikalailla pillunnuolennaksi. Sain yliannostuksen pillumehua glögillä höystettynä.
- Anonyymi
En oo oikeastaan muita jouluherkkuja syönyt kuin kourallisen viagraa.
- Anonyymi
Meillä joulupuurossa mantelin sijaan oli viagra. Joulu saunassa näki kenellä jöpöttää veitikka.
- Anonyymi
Höpööö, höpöööö.
- Anonyymi
Kyllähän kinkku joulupöydän kruunaa talossa kannattaa vähintään kaksi vessaa olla.
- Anonyymi
Mulla on kolme vessaa ja ne kaikki jatkuvasti tukossa kun kunnon kinkku ripulin vääntää.
- Anonyymi
Sain viagrasta 2 kilon erektiion
- Anonyymi
Munatoti oli tämän joulun herkku joka löytyi likaisista boksereista.
- Anonyymi
Höpöööö,höpööö.
- Anonyymi
Minun kinkussa on viagraHUNTU.
- Anonyymi
Se kun paha kun kikkeli pujahtaa kiepin farkkujen sepalus napeista läpi kun viakraa syö koko joulukuun.
- Anonyymi
Miks kiepin suklaakyrvät haisee silakalle jo valmiiksi?
- Anonyymi
Itse valmistan joulukinkun villisian pers lihoista ja karvoista saan runkku rättejä.
- Anonyymi
kilju pitää vatsan löysänä ja ihmisen hoikkana
- Anonyymi
Kyllä koti kaljaa kun kaataa emännän pilluun. Ja nusasee paljaalla ja nousee sit päähän.
- Anonyymi
Manteli konvehdit saa suolen laulamaan. Umpisuolen kohdalla semmonen ovaali rata että paska pökäle ottaa 10 G voimaa.
- Anonyymi
Täällä taas viisaus kukoistaa
- Anonyymi
Uuh noh nämä kommentti aiheutti erektion.
- Anonyymi
Kalaruokia on tullut syötyä paljon toivottavasti en saanut lapamatoa.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17222237Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant739440Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.287421Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3236619Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va796291SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805904Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot334920HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.944565Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm974319"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153770