Saan orgasmin ainoastaan suihkuttamalla, siis käsiosa irti suihkuletkusta ja suihku kohti klitorista,mut en millään muulla lailla. Kaikkea "tavallisia" keinoja oon yrittänyt,yksin,miehen kanssa, apuvälineillä ja ilman, mut vaikka kuinka hyvältä tuntuis en saa.Onko muita kohtalotovereita? Vinkkejä?
Ongelma!!?
Elina
31475
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Neuvoa "miehenä"...
Kyllä se O tulee kun jaksat odottaa :)
oletkos koettanu koskaan saisitko g-piste orgasmin. koetappas sitä. ei tiedä vaikka onnistuisitkin. minullakin on ollut naissuhde. hänkään ei saanut ns.klitorisorgasmia juuri koskaan. muutinkinhyväilyt/kosketukset g-pisteeseen. sen jälkeen orgasmit ovat tulleet ennen minua ja todella rajuina.
No jos sulla ei mielikuvitus riitä pitkän aikaa kun yrität saada käsimenetelmällä. Niin olisiko täysin vieras ajatus, että katsoisit jotain hellää pornoa? Sitten hieroisit itseäsi ja kuvittelisit vaikka kuten filmin mies hyväilee, nuolee jne sua.
Sun pitää vain totutella uuten tapaan ja se vaatii aikaa, mutta uurastus palkitaan :)
(Sekin vielä, että älä väkisin yritä vaan oottele niin kauan kunnes panettaa ihan pirusti).