Heipparallaa. Täällä sitä taas ollaan. Oikeusministeri Anna-Maja Henrikssonilla on koronatartunta. Aivan loistava juttu. Toivottavasti kaikki muutkin ministerin rehjakkeet saavat Koronan. Byhähää.
Henrikssonilla koronatartunta
5
256
Vastaukset
- Anonyymi
Korona on tuhonnut sinun aivosi.
- Anonyymi
KORONATARTUNNAT ovat jyllänneet myös NHL:ssä, ja yksi monista karanteeniin joutuneista pelaajista on Winnipeg Jetsin suomalaishyökkääjä Kristian Vesalainen, 22. Vesalaiselle ennen joulua tullut positiivinen testitulos tuli suurena yllätyksenä.
Näinhän näitten piikkibileitten kanssa käy, hyvä kun ei kuollut piikkiin.
Nämä urheiluseurat vielä kieltävät pelaajia kertomasta tartunnoista, osa kuitenkin tulee tiedoksi.
Vieläkö kannattaa jatkaa tätä myrkyttämistä?- Anonyymi
Olen saanut kaksi rokotetta ja ollut terveempi ja parempi kuntoisempi kuin aikoihin. Heinäkuussa vedin läpi Lahden Ironman kisan. Lokakuussa juoksin maratonin parhaaseen aikaan 12 vuoteen. Ensi viikolla saan kolmannen rokotteen. Hyvä!
- Anonyymi
Korona voi mennä myös aivoihin, kuten aloittajalla.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241207
- 1181048
Luulet olevasi pidetty
Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap97884- 112818
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa270744- 48685
Kalateltta
Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi17667- 41594
- 49589
- 25545