Tohmajärven korona on

Anonyymi

Räjähtänyt käsiin. Hölmöt vielä ilman maskeja patsastelevat. Miksi kaupat eivät desinfioi kärrejä? Nyt olisi aihetta. Myös maskipakko on tarpeen.

6

1202

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Juu. Nyt kyllä täytyy varoa ja kiertää kaukaa kolmannen rokotuksen ottaneet. Rokotteessa on nyt oikea korona virus. Kun aikaisemmat eivät tehonneet. Aikaisemmat kaksi eivät juuri muuta tee, kuin alentavat ihmisen luontaista immuniteettiä. No valtio pessyt kätensä koronarokotteiden sivuvaikutuksista. Kannattaa käydä tutustumassa aiheeseen eduskunnan nettisivuilla.

    • Anonyymi

      Ei kaikilta ole näköjään Uudenvuoden höyryt haihtuneet viellä päästä !

      • Anonyymi

        KAIK PELKÖÖ KORONAA PELIÄ JOS ON KEPIT KUNNOSSA JA PERUNA JAUHOJA SIIN SENTÄÄN 4 REIKÖÖ.NÄIN SIT MÄNÖÖN VUOS KERRLAAN JA putin VIETÖÖ AIKOO likasankon KANS SIT NE AJOO BELAEUSIAN RAKTORILLA PUNASELLA TORILLA JA KEHUU TOISIANS.


    • Anonyymi

      Tohmajärvellä on vielä Kiteetäkin enemmän kaksoiskansalaisia.

    • Anonyymi

      Ja karanteenissa olevia nuoria pyörii paikallisissa kaupoissa.

    • Anonyymi

      SIMMOTTII ON ELÄMÄ.MITÄ SINÄ TEET KORONAN VOITTAMISEKS .KERRO NYT TÄÄLLÄ SOMESSA MITÄ THDÄÄN.PLEACE MENE NYT SINNE TUUPOVAARAN TELTTA MAJOTUKSEEN YKSIN ILMAN NETTI YHTEYKSIÄ ,UUSIMMAN TIEDON MUKAAN KORONA SIIRTYY JOPA PUHELIMEN KAIUTTIMESTA,SINÄ KESTÄT TAI SITTEN ET.HEIKOT SORTUU ELON TIELLÄ,JÄTKÄT SENKUN PORSKUTTAA,LAITA ARSKA TENAALIIN SIUN POIKA YSTÄVÄLLE,???!!!.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      113
      2341
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      30
      1157
    3. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      953
    4. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      942
    5. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      611
      912
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      855
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      85
      790
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      680
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      666
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      666
    Aihe