Nyt löytyi taktiikka, jolla saan kaiken mitä haluan. Söpöstely! Hoikempi pitäis olla, mutta oon kyllä ihan valmiiksi kiinalaisen mittainen.
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000008434928.html
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000008434928.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eikö lyhyempi ihminen herätä ihan luonnostaan näitä söpöystuntemuksia, päähän taputtelua yms. Ja pulleushan päinvastoin vie sen viimeisenkin mahdollisen häiritsevän seksuaalisen aspektin. Ei muuta ku pastellisävyjä ja karvahattuja kehiin.
Sulla on varmaan tarjota tähän resurssit, turvallisuuden ja rahaa?
Ei mitään uutta auringon alla, ei mikään uusi ilmiö turha tutkimus ja turha artikkeli. Mutta mitäpä siinä, voihan sitä vääntää vaikka tikusta asiaa.
Kawaii japaniksi. Sieltä tuo lähtöisin. Vaikka ainahan tuo on osattu muuallakin., Ei vain tuossa mittakaavassa.