YLEja MTV varovat kertomasta mitään. Totuus on, että Venäläiset joukot ovat tappaneet mielenosoittajia ja haavoittaneet tuhansia.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000008522020.html
Yleensäkin 4 minuuttia kestävät uutiset on silkkaa pöperöä, jos ei sitten saada jotain uutista Amerikasta ja Thrumpista.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000008522020.html
Yleensäkin 4 minuuttia kestävät uutiset on silkkaa pöperöä, jos ei sitten saada jotain uutista Amerikasta ja Thrumpista.
Vastaukset 8
Vanhimmat
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005048017.html
Tuonne Tarja antoi Suomen korkeimmat kunniamerkit.
Mitä mieltä palstan komukat,olikoTarjan lahjat kohdallaan ?
Tarja Halonen tunnetaan ei ainoastaan Suomen heikoimpana presidenttinä, vaan hyvin vahingollisena presidenttiä. Vain ehdokkaista Paavo Väyrynen olisi saattanut yltää yhtä vahingolliselle tasolle.
Joo, sinä kuulut niihin kepulaisiin perunakuopassa koko elämänsä viettäneisiin, jotka eivät ymmärrä enempää kuin näkevät 5 mm putkesta.
Halonen oli kaksi kautta presidenttinä, joten vain sinulle hän oli huono presidentti. Älä siis pyri manipuloimaan muita, jokainen osaa kyllä oman mielipiteensä muodostaa, ilman idioottien öyhötystä.
Totta, Väyrynen olisi saattanut olla jopa vielä pahempi.
Suomi haluaa olla pidetty kumppani Islamistisissa maissa.
Toivottavasti pääsemme Natoon nopeasti, vältetään nämä ryssän "rauhanmurhajoukot"!
Pääset sinne nopeasti jos sinne hingut Muuta Natomaahan natokiimassasi niin vähän helpottaa