Antakaa vinkkejä millä asulla yllättää mies, tiedossa hotelliyö pitkästä aikaa kahden. Ei olla juuri harrastettu erikoisemmin asuja, mutta nyt haluaisin antaa myös silmänruokaa :)
Pukeutuminen
10
164
Vastaukset
- Anonyymi
Lyhyt musta hame ja mustat sukkahousut ilman pikkuhousuja.
- Anonyymi
Hyvä ehdotus
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hyvä ehdotus
Kuis kävi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuis kävi.
Paskoin alleni
- Anonyymi
Vain alta tukevat 1/4 tai 1/2 -rintaliivit, haarahalkiopikkuhousut / sukkanauhaliivit ja sukat. Tuo hame ilman pikkuhousuja alla tai juuri nuo haarahalkiopikkarit toimivat mainiosti.
- Anonyymi
Kerro jo mitä puit päällesi ja miten yllätys meni.
- Anonyymi
t-paita josta nännisi puristuvat läpi ja mini hame
Meilläkin vaimo järjesti yllätyksiä ennen. Rintaliivit ja pelkät sukkahousut jalassa. Ai että oli makeaa nuolla pimpsaa sukkahousun päälltä.
- Anonyymi
Vain unelmissas eunukki 🤣 😂
- Anonyymi
Housuosattomat sukkahousut lyhyen hameen alla ja avokaulainen paita ilman rintaliivejä.
Tai
Pitsibody tai verkkobody jakun alla hame
Tai
Stay -upit sukkanauhaliivit lyhyt hame, läpinökyvä pitsitoppi paidan alla
Ketjusta on poistettu 47 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2031443Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431139Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44836- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617