Oisko nuorta naista lammille vanhemmalle miehelle panoseuraksi vielä tälle iltaa ja vaikka yöksi? Saunakin lämpenee ja jotain juotavaakin on.
H.linna Tuulos Lahti?
Nuorta (täysikästä) naista
16
728
Vastaukset
- Anonyymi
Minkä ikäinen? Täällä N18 halukkaana, auto on.
- Anonyymi
Kerro lista itsestäsi miten yhteyttä jne?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kerro lista itsestäsi miten yhteyttä jne?
Kerro lisää (ei lista)
Kerro meille muillekkin mistä ammennat nuo jutut,siinä jää ismo leikolakin toiseksi,se LÖYLYKAUHA juttu on aivan hervoton ja KURPPA sitä ei voita mikään,ja oliko sulla muita näitä hervottoman hauskoja juttuja,niin tää URPO 😂🤣😂kerro meillekkin ,kerro!
- Anonyymi
Nimenomaan
- Anonyymi
retku kirjoitti:
Mitä ? kyllä mulla munat on joten?
Miksi sitten vastailet 'naisena'?
- Anonyymi
Sinähän se tässä olet se ainainen ittees tyrkyttävä hupiukkoidioottiluuserirunkkari ja vieläpä hyvinkin säälittävä sellainen.
- Anonyymi
Liian lyhyt sytytyslanka sun viestilläsi!
Lisäksi olisi hyvä olla jokin yhteystieto, että pääsis noista huuhaakommentaattoreista jotenkin irti!
Miten olis noin kahden viikon päästä?
N30 Pirkanmaalta- Anonyymi
Kerrohan N30 Pirkanmaalta enemmänkin itsestäsi
Sulta ei nuo hullunhauskat sutjaukset lopu,lopetä jo mehän kuollaan nauruun ,urpoidiootti,hupiukkoidioottiluuserirunkkari,mistä ihmeestä nää hauskat sutjaukset keksit,siinä meillä on uusi mailman vallottaja oikein monipuolinen sanan säilää käyttävä,kyllä täytyy lopettaa kirjottelu kun nuin kova seppä pistää täällä jauhoja muiden suuhun. Olet aivan mahtava älä missään nimessä lopeta,sillä täältähän loppuu kokonaan mielenkiinto ,sinua mahtavampaa suupalttia saa hakea.
Ketjusta on poistettu 81 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1118093Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4287269SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2085538Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1364463Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en824421Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal994331Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr104042Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03720Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132590Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p12416