Persut hautautuneet koronaan

Onko Persuja enää olemassa? Kaikkivaltias korona näyttää hylkivän Persut ihan olemattomiin.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tosiaan muut puolueet etsivät ratkaisuja koronaan. Mutta Persut ovat luovuttaneet eli alistuneet eli antaneet koronalle luovutusvoitton.

Äänestä
  • Missä ylihoitaja Marin on? On tainnut luovuttaa, vai onko hoitaja lempattu vilttiketjuun?

    Äänestä

MYRKKYRUISKEITTEN KUOLEMIA SALAILLAAN VIELÄKIN LEHDISSÄ - HÄVETKÖÖN!

Päivän kuva: ”Paljon porukkaa on kuolemassa” – Kylmäkontteja asennetaan Malmin sairaalalle!

Malmin sairaalan alueelle asennetaan pakastekontteja ja tietojen mukaan niitä on tulossa ruumiiden säilöntään peräti 12 kappaletta. "Paljon porukkaa on kuolemassa ja näin on ennakoitu."

”Nyt on rakennettu vaneriaita konttien ympärille .Tuon rakennelman sisällä on 6 kylmäkonttia. Vastaaville konteille on varattu lisää tilaa samalle Malmin sairaalan parkkipaikalle. Paikasta tulee kuulemma pääkaupunkiseudun ”koronasairaala” ja paljon porukkaa on kuolemassa. Näin on ennakoitu”, kirjoitti UMV-Lehden lukija tänään lauantaina.

Äänestä
  • No nythän tiedät, että rokottautumattomana sinullekin on paikka varattuna.

    Äänestä

Varokaa ihmiset: Riikkaa ei saa Purra pypyliin, kun hän on sen verran herkkä.

Äänestä

Muista että vain osa ihmisistä selviää , vaikka lääkärit tekisi mitä 🤣

Äänestä

Entiedä,mutta minä ja frendit ollaan PS ja rokoitettuja

Äänestä
  • Persuilla ei ole mitään faktaa koronaan liittyen. Ei ole minkäänlaista otetta koronaan eikä oikein mihinkään muuhunkaan.. Turhaa on Persujen vouhkaminen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Persuilla ei ole mitään faktaa koronaan liittyen. Ei ole minkäänlaista otetta koronaan eikä oikein mihinkään muuhunkaan.. Turhaa on Persujen vouhkaminen.

    Olen koronamyönteinen Persu. En tosin tiedä mitä tuo tarkoittaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Olen koronamyönteinen Persu. En tosin tiedä mitä tuo tarkoittaa

    Persu ei tiedä onko koronamyönteinen vai - kielteinen?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Persu ei tiedä onko koronamyönteinen vai - kielteinen?

    Persuihin on tarttunut pitkäikäinen koronatauti. Se näivettää puolueen olemattomiin. Puhti on kadonnut. Hallituksen syyttely ei enää auta tippaakaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko Persuja enää olemassa? Kaikkivaltias korona näyttää hylkivän Persut ihan olemattomiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu