12 - 1 oikeat luvut

Irvikuva leijonista.....
1329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tanska on voittanu usan 5-2, ollu tasoissa kanadan kanssa, voittanu slovakian, ja hävinny suomelle 2-1. kyllä tuossa suomi vei ja tanska vikisi, paitsi pari kertaa kun pojilla oli ollu pitkät vaihdot takana. laukauksetkin sanoo aika paljon, oliko 29-14 suomelle.

pelkkää paskaa sä kirjoitat eikä pitäs vastata, mut kuitenkin. tanska ei oo se sama joukkue jonka suomi voitti vuos sitten 6-0. ne on kehittynyt vitusti. tanskassa kiekkoilu nostaa suosiotaan koko ajan kovaan tahtiin. siks ne ei oo vieläkään pudonnu a sarjasta. veikkaanpa että viiden vuoden päästä tanska on samalla viivalla kun suomi ja ruotsi nyt on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surkea rupusakki kirjoitti:

Irvikuva leijonista.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu