F1 kanavapaketti

Anonyymi

C More ei tänä vuonna enää esitä F1 viikonlopun kisoja.
Mikä kanavapaketti olisi edullisin F1 katseluun?

3

1365

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Öööh....Elisa Viihde Viaplay ehkä? Ite en seuraa formuloita johtuen siitä että se yksi Sir on jatkuvasti voittanut mestaruuksia ja muutenkaan ei jaksa formulat enää kiinnostaa. Veikkaisin kuitenkin tuota Viaplayta olevan edullisin.

    • Anonyymi

      Eikös F1-organisaation omat kisalähetykset tule tänä vuonna Suomeenkin saataville? Ei tosin suomenkielistä selostusta. Jossain väitettiin että olisi ehkä halvin vaihtoehto.

    • Anonyymi

      Edullisinta on katsella urheilua tietokoneen ruudulta, tai tietysti voit kytkeä sen televisioonkin. Klikkaa BROADCASTS-valikko auki ja valitse haluamasi tapahtuma. Tarjolla on jopa suomalaista lätkää aika usein.
      http://livetv.sx/enx/

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      88
      7227
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      35
      3373
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1816
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      21
      892
    5. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      27
      891
    6. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      853
    7. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      47
      762
    8. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

      1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
      Ikävä
      60
      719
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      29
      686
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      26
      642
    Aihe