Täytyykin käydä tutustumassa uutuuteen ja päivittää tarvittaessa oma tähän malliin. Huhuja kuulunut luottomyyjältänikin että nämä C40 revitään käsistä ja osa on ollut valmiina maksamaan myös hinnaston yli useampia tonttuja. Huomenna lähdettävä tutustumaan peliin myyjäni kanssa luottamuksella.
Onkohan tuo uusi eläimenperätön sisusta hyvä?
Uudesta volvosta turistaan jatkuvasti
8
117
Vastaukset
- Anonyymi
Aikamoinen safety hazard liikenteessä tuo C40 vaikuttaa olevan.
https://www.kauppalehti.fi/uutiset/hatavilkut-paalla-23-km-tunnissa-tayssahko-volvon-akku-simahti-kalkkiviivoilla/6a0bc65f-689c-4726-9a74-16cd5a86e0b5- Anonyymi
Loistava auto. Nyt 2 viikkoa takana ja hyvin ajelee kelillä kuin kelillä. Huikea kiihtyvyys ja neliveto on talvella mannaa. Lämpenee paljon nopeammin kuin bensa auto.
- Anonyymi
Malli Turistars.
- Anonyymi
Kävin katsomassa Bmw IX ja oksensin…tilasin sen jälkeen C40 volvon joka kaunis
- Anonyymi
Tykkäät varmaan E.T:kin?
- Anonyymi
Tuolla ei kannata lähteä, pitkälle reissulle, City pupu tekniikkaa kaventaa elinpiiriä!!💩💩💩
- Anonyymi
Volvo on kovin kysytty ja haluttu merkki tällä hetkellä ja odotusajat alkaa mennä globaalin osapulan takia 6-9 kk.
- Anonyymi
10 myydyimmän uuden auton joukossa on 3 volvon mallia. Xc40, xc60 ja V60.
Taitaa C40 mennä myös tuonne joukkoon jatkossa. Xc40 myynnistäkin on jo viime vuonna yli puolet ollut pelkkää sähkömalli P8 eli tämä 408hv versio kuten C40.
Samoin XC60 myynnistä ja V60 myynnistä valtaosa on T8 mallia. Eli suomalaiset haluaa tehoa ja voimaa ja kiihtyvyyttä. Halvalla pitää myös päästä ja siihen nämä pelit on hyviä. Luulempa että C40 on 5 myydyimmän auton joukossa suomessa tänä vuonna.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä751390Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2431279Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1521086Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551058- 51775
- 65754
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62727Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39708Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44681- 30637