Oletko sinä Ossi Aisamaa, henkilö joka on ehdolla kuntavaaleissa ? Rehellinen vastaus on se, jota nyt pyydän.
Kysymys nimimerkille SOTILAS ym ym ym
6
102
Vastaukset
- Anonyymi
Ossi on nyt ehdokkaana aluevaaleissa.
- Anonyymi
Ärrävikaa sinulle ja kuukautisia, jota vihreä pullukka jakoi miehille.
Jos nyt mies olet ?Voi että jouduin kaltaisesi vulgäärin ihmisen tämän arvostetun keskustelu-alualustan kautta nyt keskustelemaan asiasta, josta minä sentäs olen nähnyt edes unia. Osaatko sinä edes imeskellä varpaita itseäsi tyydyttävällä tavalla ja yletytkö edes ?
Summa summaarum
Oletan, että saatat olla lähes yhtä mielenvikainen kuin minä. Kehoitankin, että syöt porkkanasi ja käyt.
P.S. Ei ole minun vikani jos huomenna on kaunis päivä !
- Anonyymi
saakohan tuo hömelö edes viittä ääntä?
Saattaapi saadakin. Saadaanko se häädettyä täältä, onkin sitten eri juttu. Jos ei niin haitanneeko tuo ? Kukaan ei ole ilmeisesti vaatinut, että tuo kohta 2 vuosikymmentä jatkunut iva yhtä ihmistä kohtaan olisi haastettu oikeuden purtavaksi. Aihetta kyllä olisi ollut sadat kerrat, mikäli olen oikein kuullut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke592802- 1252050
- 921758
- 1621349
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731331- 621252
- 691112
- 631090
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂731059Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t33997