Oho! ja Huhhuh! Nyt tulee vuoden juoru!

Julkkis on nähty pskalla!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eskoko siellä torttua on vääntämässä.

Äänestä
  • Saman tasoisia on kaikki nää aloitukset, joten et ole voittaja etkä häviäjä missään tapauksessa. Mistä saatais näulle ihmisraunioille jotain järkevää tekemistä ja pois joutavilta suolipalstoilta.

    Äänestä

Tänään ei ole vielä Martinasta tullutkaan kymmeniä postauksia, mikä mättää onko postaajat hankkineet oman elämän?

Äänestä

Voi paskaa👎

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Julkkis on nähty pskalla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu