Nazzional ireasure

Toivo ton

Nyt on kansallisaarre saatavana dvd:nä.
Onkohan tämäkin leffa piloilla kun Tarantinon veljenpoika Nicholas Gake on päässy näyttelijä porukkaan. Kaikki siis aivan kaikki leffat joissa se on ollut mukana on pllu ala arvoisia tekeleitä.
Enpä taida viittii edes vuokrata tätä, vai mitä mieltä olette? Kannattaako?

5

681

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Elokuvafriikitön ei friikki

      National Treasure tehtiin melkein kokonaan niillä motiiveilla mitä tuli suoraan muurariloosin tuolta puolen juutalaisilta Illuminatin jäseniltä jotka pelkäävät suuresti että heidän yhteinen maailmanhallitus paljastuisi. Näin täytyy tehdä kokonainen elokuva jolla voitaisiin saada miljoonia silmäpareja harhauttaa ja keskeisimpiin disinformaatioon tulee tämä pyramidimerkki joka on Amerikan dollarissa. Sama logo pyörii keskeisenä "National Treasure" elokuvan logossa. Mutta totta helvetissä elokuvassa ei puhuta sanallakaan mistään salaliitosta mitään koska tämän B-luokan elokuvan markkinointitarkoitus oli juuri virheällisen tiedon levittäminen.

      • Elokuvafriikitön ei friikki

        Tämä pyramidilogo jossa on silmä keskellä on Illuminatin logo. Salaliiton joka hallitsee maailmaa!


    • dfsdf

      Hhhh

    • salli mun nauraa

      Tarantino on takuulla nuorempi kuin Cage. Ja se on sitä paitsi Coppolan veljenpoika...

      • että

        toi gake on siis VANHA PASKA.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      89
      2523
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1465
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      84
      1413
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      933
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      910
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      105
      804
    8. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      36
      800
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      783
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      716
    Aihe