Vähän pelkään, että kiinnostutkin musta

Vaikka saatan vaikuttaa innokkaalta joskus, niin on mulla silti jarrut päällä, koska siinä meidän keississä voi tulla vahinkoa myös. Olenhan minä aika pahasti ihastunut sinuun, joten se lähentyminen sun puolelta voi olla kohtalokas. 🥴
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei mitään hätää sen suhteen, en lähesty miestä.

Äänestä

Kiinnostus on heitetty arkkuun, arkku lukittu ja avain hävitetty.

Äänestä

Niin minäkin olen tosi ihastunut mieheen. En uskalla vaan toimia, siitä voi tulla seurauksia. En ole varma myöskään hänen fiiliksistä. Haluan silti niin paljon.

Äänestä

No nii just😠

T

Äänestä

No eikö se olisi hyvä vaan.

Äänestä

Miesten kuuluu tehdä aloite.

Äänestä

Olkoon vain kohtalokas. Jalka pois jarrulta. m>n

Äänestä

Jos on kaksi vapaata ihmistä, molemmilla mielenkiintoa toisiinsa, niin ehkäpä rohkeus palkitaan? :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vaikka saatan vaikuttaa innokkaalta joskus, niin on mulla silti jarrut päällä, koska siinä meidän keississä voi tulla vahinkoa myös. Olenhan minä aika pahasti ihastunut sinuun, joten se lähentyminen sun puolelta voi olla kohtalokas. 🥴

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu