Moi, olen 45v mies ja lähdössä yksin Alanyaan 1.4.2022
Matkaseura olisi toki tervetullutta. Oletko nainen ja lähdössä myös samaan aikaan Alanyaan? Kaksin kierrellessä tietysti edes osa lomasta olisi vielä mukavampaa.
Matkaseuraa Alanyaan huhtikuussa
Anonyymi
2
799
Vastaukset
- Anonyymi
Lähdössä ollaan, kunhan koronasta toivutaan
- Anonyymi
Turkissa ei ole ravintola- tai tapahtumarajoituksia. Maahan pääsee koronapassilla tai vaihtoehtoisesti 72 tuntia vanhalla negatiivisellä testillä, tai vaihtoehtoisesti sairastetun koronataudin todistuksella.
Maskisuositus on kuten täälläkin joka paikassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1575219Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv852763Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?871752Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91216- 49986
- 66912
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122893- 21893
Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23878Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N75873