vasta paikkakunnalle muuttaneena, ottaisin salisuosituksia vastaan! kerro vähän millainen paikka ja millaiselle treenaajalle sopii!
Suosittele kuntosalia kempeleen alueelta
5
296
Vastaukset
- Anonyymi
Zemppi ja Kuntomo ainakin hyviä paikkoja! Zempissä mielestäni paremmat ja uudemmat tilat.
- Anonyymi
Ei ainakaan vocatum kempele. Sali hyvä, mutta asiakkaita hankitaan huijaamalla. Lehdessäkin ollut juttua näistä saliyrittäjien epämääräisistä keinoista saada asiakas huijattua ostamaan palveluitansa.
- Anonyymi
Zemppi uimahallin takana on hyvä! Uudet modernit tilat. Myös Kuntomo kohtuullinen paikka Zeppeliinin toisessa kerroksessa, mutta vanhempi ja ahtaampi mielestäni. Muista ei kokemusta.
- Anonyymi
Missä on kaikki kuntosalit Kempeleen keskustassa. Kempelehallin tilat vaatisivat jo päivittämistä. Paljon asuntoja ja kerrostaloja, kuntosalilla olisi kysyntää. Pirilässä olisi tilaa rakentaa tai puretun hallin paikalle.
- Anonyymi
Keskustaan kuntokeskus, peukut sille. Salen vieressä on tilaa kun vanhan seurakuntatalon purkavat pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001700Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561326Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?731275Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311018Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47916Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51913Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44872- 108840
Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37830