Koska olet mustasukkainen

niistä sun omista "hahmosista"niin aattelin etten sitten enää tykkää niistä ollenkaan, (vain sinusta omana itsenäsi) mutta ihan vahingossa on sormi muutaman kerran osunut väärään paikkaa, suonet anteeksi rakkainpain ;) ❤💚 Hyvää yötä honey
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jepsulleen.

No varmoonkin näin mutta että repimään kun rupeisin minäkin ,, mitä en kyllä ennee tie niin johan olis markkinat!!

Äänestä

Milä v..tun honey, inhoon mehiläisiä!

Äänestä

Hommaa se ukko pakkohoitoon jos tarvitsee apua! Miksi yllyttää jos toinen toinen sairas oikeasti, kuvitteletko että se auttaa paranemaan?

Äänestä
  • Eiköhän pakkooireinen ole itse asialla mitä aloitukseen tulee…

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eiköhän pakkooireinen ole itse asialla mitä aloitukseen tulee…

    Joo aika sekoja alotuksia ollut taas

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Joo aika sekoja alotuksia ollut taas

    Niinpä, sitä samaa sarjatuotantoa taas mikä menee toisille läpi kuin väärä raha.

    1Äänestä

Oletko ihan itse luonut ne trollihahmosi, vai seuraatko netissä muuten vaan joka virvatulta, koska sinulle ja sinustahan koko netti pakosti kirjoittaa. ?!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

niistä sun omista "hahmosista"niin aattelin etten sitten enää tykkää niistä ollenkaan, (vain sinusta omana itsenäsi) mutta ihan vahingossa on sormi muutaman kerran osunut väärään paikkaa, suonet anteeksi rakkainpain ;) ❤💚 Hyvää yötä honey

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu