naapuri vituttaa!!!

naapuri!!!

meillä ainakin on niin vittumaisia naapureita että ihan vituttaa.. meillä muka paiskotaan ovia joka ei TODELLAKAAN pidä paikkaansa.. eilenkin lähdin ulos niin tämä "mukava" naapuri tulee ja sanoo että "kyllä se ovi menee kiinni vähemmälläkin paiskomisella" meinasin sanoa että haista sinä ukko V...U!!!! sitä paitsi se oven lukko on hieman jäykkä niin pakkohan sitä on lyödä kovempaa kiinni..

9

2139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fairy

      tuohon jäykkään lukkoon auttaa pari tippaa lukkoöljyä tai astianpesuainetta lukon kieleen.

      • Anonyymi

        Eihän nyky nuoret sitä tajua että pitäisi joskus öljytä myös oven lukkoa.


    • onni

      Mulla on muuten naapuri joka paiskoo ovia ihan himona. Kuulee kun se tulee kotiin.
      Meidän lasit ja peilit helisee joka kerta kun naapuri "laittaa" oven kiinni. Ei se minua haittaa, välillä kyllä huolestuttaa että peilit tippuu seiniltä!

    • Anonyymi

      Tiedän tunteen, meillä on kans todennäköisesti maailman vittumaisin naapuri!! Vittu kun vituttaa nytkin kun se rymistelee tuola yläkerrassa kun mikäkin saatanan norsu !!!

    • Anonyymi

      Mikäli ovi ei mene nätisti painamalla kiinni, ovessa on vika ja tästä voi ilmoittaa huoltoyhtiöön.

    • Anonyymi

      Koiran paskat pitkin pihoja.

    • Anonyymi

      Mulla on vittumainen naapuri välillä käy potkaisee ulko oveen

      • Anonyymi

        Voi voi revitään koko ovi helvettiin luuserit


    • Anonyymi

      Soita hyvä ihminen huoltomiehelle, ellei crc tmv auta. Ovien paiskominen, jos mikä, on todella typerää hommaa, on niin yleistä nykyään. Uusavuttomilta ihmisiltä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      192
      11599
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      58
      5489
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2787
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      40
      2405
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1881
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      44
      1855
    7. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      29
      1734
    8. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      12
      1696
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1496
    10. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      42
      1488
    Aihe