Yksityinen suomalainen luotonantajaa haussa

Tositarkoituksella etsitään suomalaista, yksityistä luotonantajaa P2P lainaan. Luototustarve 50. 000 euroa, lyhennys 1000 eur/kk.

Yhteydenotot [email protected]
2156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lyhentelet 4vuotta omalle tilillesi ja summa alkaa olla kasassa. Ei kun ethän pysty tuohon tonniin edes yhden kuukauden aikana

Äänestä

Ei riitä tonni edes korkoihin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tositarkoituksella etsitään suomalaista, yksityistä luotonantajaa P2P lainaan. Luototustarve 50. 000 euroa, lyhennys 1000 eur/kk.

Yhteydenotot [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu