On sillä väliä mutta naiset on useimmiten niin fiksuja että eivät pikkuvehkeiselle miehelle mitään siitä sano. Jos nainen sitten ei ole muutenkaan niin kovasti seksin perään, viihtyy hän pikkuvehkeisenkin miehen rinnalla vaikka koko ikänsä(käy luultavasti joskus kokasemassa tosimulkkua vain siksi että tietää sitten senkin)kohtuu tyytyväisenä MUTTA: Jos nainen oikeasti nauttii seksistä, ei hän kovin kauan ihmettele että "joko se on sisässä", oli mies sitten millainen kielimies tahansa! Tuntuvan kokoista naiset haluaa. Ei mitään 25 senttistä mutta sellainen/tällainen 18 senttinen näyttää olevan niin mieleen että perään soittelevat ja viestejä lähettelevät vielä vuosien päästä!
On on on on on
Naisilta kuultu
62888
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ja kaikki naisethan ovat tosiaan täysin samanlaisia ja pitävät samoista asioista...
Toivon, ettei kukaan itseään kunnioittava nainen törmää sinun kaltaiseesi törppöön, joka luulee että kaikki naiset ovat samanlaisia. Et taida tietää paljonkaan seksistä ja naisista ;)
Naiseksi tunnut tietävän kovin vähän naisista.
Ja miksi itseään kunnioittaakseen naisen täytyisi tyytyä alamittaiseen mulkkuun (so. huonoon seksiin)?
luuletko että peniksen koko on sama kuin seksin hyvyys?
Mielestäni tiedän aivan tarpeeksi naisista, kun sellainen itsekin olen ;) Kuten edellinenkin kirjoittaja sanoi, kalun koko ei ole suoraan yhteydessä seksin hyvyyteen (tämän tietää jokainen fiksu mies). Naiset ovat erilaisia - jotkut saavat todellakin orkut vain ison kalun kanssa, jotkut eivät ikinä saa yhdynnässä orgasmia ja jotkut taas ovat niin tiukkoja, että keskivertoa isompi kalu vain sattuu ja on enemmänkin tiellä kuin hyödyksi. Listaa voi jatkaa pidemmällekin. Jos et ihan oikeasti tätä perusasiaa tiedä, voi todellakin esittääp erustellusti väitteen, että et tiedä paljoakaan naisista :D
Hmm... ohut ja hieman pitkä, ehkä hieman tikkumainen on paras. Pääasia että mies on vantteran kokoinen, koko runko on iso ja vatsaa sopivasti... En ole koskaan ymmärtänyt ihmisten näitä fiksaatioista miehisen elimen ja naisten rintojen koosta. Pystyn katsomaan myös naisia että kuka on kaunis ja seksikäs ja omaa silmääni miellyttää pienet hoikat sirot naiset joilla on kiinteät pienet rinnat ei mitkään rumat riippuvat läskikimpaleet. Mun on vaikea uskoa että suurin osa naisista haluaisi mitään jättimeloja, ne näyttää jotenki vastenmielisiltä, ehkä siksikin että tällaisen omaavat miehet ovat usein hyvin hoikkia ruipeloita ja siksi kyrvän koko suhteessa koko runkoon Näyttää isolta. Kaikella muulla kyllä on merkitystä, miehen pitää olla miehekkään näköinen vantteran kokoinen ym.
Kyllä miehen pitää olla poikamainen ja nuorempi naistaan, ei mikään vanttera ja mahakas..Pitkä ja suht sporttinen vartalo, ei mikään lihaskimppu, kauniit kasvot ja sellainen 17/5cm ihana kikkeli, niin johan pysyy tuleva vaimo tyytyväisenä..=)