En saa kotiutusta hyväksyttyä? Kaikki dokumentit on hyväksytty ja harvoin vastaava support kertoo kaiken olevan kunnossa. Mutta eivät auta asiassa?
Miten olette saaneet kotiutuksen läpi? Siihen täytyis laittaa Iban ja normaali tilinumero. No, kaikkea oon koklannut.. ei hyväksy tietoja.
Muillakin ollut samaa ongelmaa, onko joku saanut homman toimimaan?
PlayOJO kotiutusongelma
6
246
Vastaukset
- Anonyymi
Kysy kohteliaasti aspalta neuvoa, niin kauan kun onnistuu.
Se on niiden tehtävä. Mutta älä sorru ikinä *ittuilemaan, homma kosahtaa muuten heti.- Anonyymi
Kiitos viestistä. Jeillä on bugi, jota eivät suostu korjaamaan. Mutta tietävät siitä ja saisivat sen kyllä toimimaan. En uskalla sanoa sitä heille, he tuskin ilahtuisivat..
Toivotaan että joku päivä he antavat nostaa hillot.. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos viestistä. Jeillä on bugi, jota eivät suostu korjaamaan. Mutta tietävät siitä ja saisivat sen kyllä toimimaan. En uskalla sanoa sitä heille, he tuskin ilahtuisivat..
Toivotaan että joku päivä he antavat nostaa hillot..Kokeile jollain toisella selaimella.
- Anonyymi
Avaa complaintti askgamblersille niin alkaa rahat liikkumaan
- Anonyymi
Mulla on kuolletettu kortti tiedoissa eikä anna muulla tavalla siirtää vaikka pankkitiedot laitettu... 24/7 chatistä ei oo ikinä vastattu ja nyt ei vastaa enää edes sähköpostiin vaikka ihan asiallisesti keskustellut.
- Anonyymi
Vanha ketju mutta joo jännätään
Vähän on huteran oloinen sivusto ja buginen tahmea jotenkin. Bookin palautus oli perkele 91 mut onnistuin voittaa siitä sen verran että noston teen, toki pitää odottaa että dokumentit ovat katsoneet. laitoin jo suppoon mailia että odottelen dokumettien tsekkauksen ennen uutta depoa, haluan nähdä miten nosto toimii tuolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827433Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044670Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734618Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584140HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714127Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333629Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613025Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652752Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401950- 471695