PlayOJO kotiutusongelma

Anonyymi

En saa kotiutusta hyväksyttyä? Kaikki dokumentit on hyväksytty ja harvoin vastaava support kertoo kaiken olevan kunnossa. Mutta eivät auta asiassa?
Miten olette saaneet kotiutuksen läpi? Siihen täytyis laittaa Iban ja normaali tilinumero. No, kaikkea oon koklannut.. ei hyväksy tietoja.
Muillakin ollut samaa ongelmaa, onko joku saanut homman toimimaan?

6

261

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kysy kohteliaasti aspalta neuvoa, niin kauan kun onnistuu.
      Se on niiden tehtävä. Mutta älä sorru ikinä *ittuilemaan, homma kosahtaa muuten heti.

      • Anonyymi

        Kiitos viestistä. Jeillä on bugi, jota eivät suostu korjaamaan. Mutta tietävät siitä ja saisivat sen kyllä toimimaan. En uskalla sanoa sitä heille, he tuskin ilahtuisivat..
        Toivotaan että joku päivä he antavat nostaa hillot..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiitos viestistä. Jeillä on bugi, jota eivät suostu korjaamaan. Mutta tietävät siitä ja saisivat sen kyllä toimimaan. En uskalla sanoa sitä heille, he tuskin ilahtuisivat..
        Toivotaan että joku päivä he antavat nostaa hillot..

        Kokeile jollain toisella selaimella.


    • Anonyymi

      Avaa complaintti askgamblersille niin alkaa rahat liikkumaan

    • Anonyymi

      Mulla on kuolletettu kortti tiedoissa eikä anna muulla tavalla siirtää vaikka pankkitiedot laitettu... 24/7 chatistä ei oo ikinä vastattu ja nyt ei vastaa enää edes sähköpostiin vaikka ihan asiallisesti keskustellut.

    • Anonyymi

      Vanha ketju mutta joo jännätään

      Vähän on huteran oloinen sivusto ja buginen tahmea jotenkin. Bookin palautus oli perkele 91 mut onnistuin voittaa siitä sen verran että noston teen, toki pitää odottaa että dokumentit ovat katsoneet. laitoin jo suppoon mailia että odottelen dokumettien tsekkauksen ennen uutta depoa, haluan nähdä miten nosto toimii tuolla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      227
      17163
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      169
      12204
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      45
      5997
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      64
      4862
    5. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      14
      4795
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      19
      3967
    7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      84
      3585
    8. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      136
      3017
    9. 259
      1434
    10. Mitä toivot joululahjaksi ja

      mitä antaisit kaivatullesi? 😃
      Ikävä
      85
      1031
    Aihe