Elääkö se jossai rinnakkaistodellisuudessa? Itellä ollu todella vakava korona ja tää mesoo ettei neuloja?! Haloo, onko se koskaan edes puhunu kenenkään kanssa jolla ollu keuhkot niin piipussa, ettei saa henkeä ja tuntuu kuin elämä päättyisi just.
Harva tulee julkisesti puhumaan siitä helvetistä, mut joku järki pitäis olla päässä?
Jos tää olis joku iholta leviävä rutto joka vie hengen(myös), olisko sama homma eikä piikkejä? Ei tän kanssa voi leikkiä, on raju monen vuoden toipuminen edessä 😢
Harva tulee julkisesti puhumaan siitä helvetistä, mut joku järki pitäis olla päässä?
Jos tää olis joku iholta leviävä rutto joka vie hengen(myös), olisko sama homma eikä piikkejä? Ei tän kanssa voi leikkiä, on raju monen vuoden toipuminen edessä 😢
Vastaukset 14
Vanhimmat
Toivotaan että Jeren kampanjointi näkyy heidän yrityksen tuloissa.. Miinuksena!
Jerellä on kaikki ok! Pakkorokotukset eikä koronapassi/rokotepassi pelasta ketään. Länsimaalaiseen yhteiskuntaan ei kuulu kyseiset asiat eikä niiden avulla kansalaisten liikkumavapauden ja työnteon oikeuden rajoittaminen. Hyvä vaan, kun joku näkyvyyttä saava tuo kymmenien tuhansien ajatuksia julki, koska media ei sitä tee.
Samaa mieltä, hyvä Jere!! Olisi aika lopettaa tämä pelleily ja ihmisten kyykyttäminen. Se on jokaisen oma asia, haluaako ottaa tuon kokeellisen rokotuksen. Aloittajakin voisi lykätä sen vaikka persuksiinsa ja alkaa käyttää omia aivojaan.
Tyyppi on kouluja käymätön ja mitä muuta sen suusta voi odottaa. Se ja sen vaimo, siinä kyllä kaksi niin pahvia ettei tosikaan.
Se että makaa Levillä kännissä pakkasella hotellin käytävällä ei häntä häiritse. Jerellä ei taida olla kaikki kunnossa , tainnu pitkän aikaa jo käydä puolivaloilla.
Itseensä piikittänyt vaikka ja kuinka ja mitä aineita vaan että saa pään sekaisin. Ja nyt muutama rokotus kulkutauti vastaan on ihan kauheaa. En toivo että joutuu kokemaan teho-osaston Koronan takia mutta …….
Minä toivon!
Ei. Aineet loppu
Ketä kiinnostaa jonkin Jeren mielipiteet. Mitä se luulee oikein itsestään. Eiköhän siltä ole aivot pehmenneet jo aikapäiviä sitten juomisen ja muiden aineiden vaikutuksesta. Nyt on niin iso peikko joku rokottaminen, naurettavaa.
Nyt Instan mukaan jossain etelässä. Miten lie mahdollista päästä reissuun, jos ei rokotteita ole? Testin kautta ilmeisesti? Vaimon Instasta voi lukea matkakohteen vaihtuneen edellisenä päivänä.
Vai sairastiko koko perhe koronan, ja sitä kautta matkustuslupa.
Jerehän ei ole ikinä laittanut kroppaansa mitään epämääräistä...
Kuulin juorun taas kerran et Nanna on saanut tarpeekseen Jeren käytöksestä ja on ottamassa etäisyyttä äijään .Ottiko Martinasta mallia Nanna. ?
Paras uutinen hetkeen, jos on tosi. Onhan toi nyt lähtenyt niin lapasesta koko touhu jo, luulis haittaavan jo bisneksiä. Nolottais.
Yhdessähän ne näyttää matkoilla olevan. Mihin muka pääsee ilman biiggejä?