Onko kuin monella miehellä käynyt.

Anonyymi

Kun olettte olleet sairaalassa onnettomuuden takia hoidettavana niin on seisokki yllättänyt, itsellä kävi vuosi sitten jotta kaaduin jäisellä kadulla jonka takia oikea ranne murtui ja vasen kyynärpää myös. Jouduin olemaan viikon sairaalassa kun ensimmäisen 2vrk jälkeen iski hillitön panetus, olin ollut siinä vaiheessa jo ilman pillua noin 3kk siinä vuoteessa makoillessa ku näki hyvän näköisiä hoitajia niin seisokki yllätti varmasti. Yksi hoitaja vanhempi nainen noin 50v huomasi tilanteen jäi huoneeseen kun nuoremmat hoitaja poistuivat, kysyi että voisiko auttaa tuon seisokin suhteen sanoin että mielellään kiitos. Hän hoiti homman sanoi että toivottavasti helpotti sanoin että kiitos helpotti todellakin, ei tehnyt asiasta mitään numeroa.

2

1493

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On minullekin käynyt samalla lailla.
      Jouduin olemaan sairaalassa yli viikon yhden leikkauksen takia ja kolmen päivän kuluttua alkoi tekemään mieli seksiä ihan valtavasti.
      Vanhempi naishoitaja noin 55v ja itsekin olin silloin 48v ja huomasi aamuvuorolla minun kivikovan seisokin ja sanoi että kun nyt varmaan joudut täällä vielä muutaman vuorokauden olemaan niin voisin helpottaa oloasi mutta vasta huomenna kun olen iltavuorossa.
      Ja niin kun seuraava päivä tuli ja iltavuorolaiset tuli töihin kahden jälkeen iltapäivällä niin päivällinen kun jaettiin noin klo 16.30 aikaan tuli rehevä naishoitaja tuomaan minulle ruuan ja sanoi hän ilemmalla tulee hoitamaan minua.
      PIti lupauksensa ja tuli noin klo 20 aikaan ja imutti kunnolla minun paineet pois.
      Ja teki sen vielä viikonloppuna toiseen kertaan. Siksi kysyinkin että taidat tykätä siitä.
      Hän kyllä myönsi että onhan se ihanaa kun sperman tulee suuhun.
      Kun kysyin puhelinnumeroa hän sanoi että valitettavasti hän on naimisissa.
      Silloin ajattelin että ei taida kotona saada tarpeeksi spermaa kun niin tykkäsi.

      • Anonyymi

        Sinulla on kans sitten tuuri käynyt, minulla on käynyt kyllä todella hyvä tuuri vaimon suhteen hän on Urologi ammatiltaan. Oltu nyt naimisissa kohta 13 vuotta, hän kyllä ymmärtää antaa hoitoa aina kun sitä tarvitsen. Heti alussa hän sanoi että hän pitää miehen tarpeista huolta, saan käsihoitoa suikkareita häneltä lähes päivittäin. 2 viikkoa sitten ehdotti että haluaisinko että hän hieroisi myös eturauhastani, hän oli hieman yli 2 viikkoa sitten joillakin koulutus päivillä. Siellä olivat ottaneet naiset keskenään puheeksi hieronnan, hieman empien suostuin asiaan koin kyllä melkoisen yllätyksen hieronnan aikana. Peniksestä valui kirkasta nestettä lähes koko hieromisen ajan, ilman mitään varoitusta laukesin voimakkaammin kuis koskaan tuntui että spermaa tuli paljon normaalia enemmän. Saan nyt halutessani tuota hierontaa kun sitä vai haluan.


    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      112
      1417
    2. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      49
      941
    3. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      50
      746
    4. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      145
      730
    5. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      676
    6. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      67
      626
    7. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      53
      607
    8. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      59
      586
    9. Onko Sofia jälleen jätetty?

      Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      540
    10. Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .

      EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuus­ongelmien vuoksi, sanoo alan e
      Kajaani
      109
      505
    11. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      20
      500
    12. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      488
    13. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      55
      478
    14. Kuka se on

      Kuhmon komein aikamies?
      Kuhmo
      5
      478
    15. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      34
      477
    16. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      118
      466
    17. Mitä jos...

      Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät
      Sinkut
      142
      453
    18. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      49
      447
    19. Et sinä mitään

      Oikeasti halua
      Ikävä
      52
      413
    20. Miksi jätit vastaamatta mies

      Silloin kauan sitten 😔
      Ikävä
      42
      410
    Aihe