Elämme 3D:ssä. Onko niin, että meitä valmistellaan 4D:hen ja 5D:hen?
Jos täällä 3D:ssä ÄO on vaikka 123, niin 4D:ssä se olisi tuosta puolet vähemmän? Ja 5D:ssä tasoa kehitysvammainen? Mietin vain syntyjä syviä. Ja siis dimensiot eli ulottuvuudet aukeaisi kaikille eli olisi tämä NWO? 🤔
3D:stä 4D:hen tai 5D:hen
7
103
Vastaukset
- Anonyymi
Muistathan että dimensiota ei voi avata juomalla cool-aidia?
Perhosvaikutus kirjoitti:
Kiitos, että avasit silmäni. Aion olla enemmän maanpinnalla.
Päätin luopua ajatuksesta että olen valittu.
Perhosvaikutus kirjoitti:
Päätin luopua ajatuksesta että olen valittu.
Ja lopetan uskomasta pesudojuttuihin.
- Anonyymi
Hieno juttu.
- Anonyymi
Kalevi Riikonen on esimerkki 5D ihmisestä, hän on yhteydessä 6D ja 7D olentoihin, jotka ei ole edes fyysisesti täällä vaan heidän tietoisuus on toisessa ulottuvuudessa.
Apinat ja muut eläimet on korkeintaan 1D ja 2D tasolla.- Anonyymi
Lisäksi ei kannata liikaa tuijottaa tuohon ÄÖ-mittariin, joka on pelkästään tämän 3D-tason luomus, joka antaa vain jotain osviittaa "älykkyydestä" tässä 3D-tasossa.
Samaan tapaan joku delffiini voi ajatella, että sulava liikkuminen vedessä on älykkyyden merkki, kun hän näkee Einsteinin polskimassa vedessä, delffiini saa nauruhalvauksen että kuinka typerä olento tuo ihminen on, jopa hai on fiksumpi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site425831Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714565Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464332SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564121SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt873710Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613235SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502423Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352319Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422069En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha81144
