Ja kysymys kuuluu, että kuka tämän EU presidentin on valinnut virkaansa?
Ja miksei ole mielenosoituksia Suomessa kun tämä diktaattori paska tulee tänään tänne Suomeen vierailulle?
https://www.is.fi/politiikka/art-2000008583808.html
EU presidentti vierailee tänään suomessa
6
67
Vastaukset
Ja kyseessä on tosiaan diktaattori EU presidentti vaikka asiaa on yritetty häivyttää sittemmin kansalaisten silmistä kutsumalla EU presidenttiä nykyään "vain" komission puheenjohtajaksi.
https://eurooppatiedotus.fi/2009/11/30/eun-presidentti-ja-ulkoministeri-on-valittu/- Anonyymi
EU PETO TULEE.
Kansa kaduille. Viikatteet ja hangot, sekä kirveet mukaan! - Anonyymi
Ursulan on helppo matkustella ja tulla ihailemaan Suomen talvisen luonnon kauneutta. Vastahan Sanna Marin vei tälle ja edustamalleen koalitiolle seitsemän ( 7 ) miljardia euroa taskurahaa. Sillä kelpaa tulla tänne kehuskelemaan Marinin vasurihallituksen hienosti suuntautuvaa "elvytysrahojen" sijoittamista. Saihan Suomi jo reilun 200 miljoonaa, reilun 10% palautettavasta kokonaissummasta, takaisin velaksi ottamiaan rahoja. Hyvä investointi, Marin.
- Anonyymi
Epädemokraattinen systeemi.
Vahvistuu päivä päivältä. - Anonyymi
Eikö piikitykset etene? Ilmankos jo kotiin soitellaan. Ursulan ukko ei ole tienannut vielä tarpeeksi. Ursula lentää luudalla suomeen. Sanna ja sauli lupaavat että kaikki suomalaiset ryhtyy tikkatauluksi. Hihat ylös, geenisoossia sisään.
On kovasti hehkutettu Venäjän hyökkäystä suomeen, jotta nämä EU.n korruptiojutut pysyisivät piilossa
https://www.youtube.com/watch?v=Za3jt8uN034
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611149- 42881
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että322644- 51641
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän114614- 51608
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38595- 93590
- 75556
- 56554
