Apua! Tänään luokanvalvoja soittaa äidille kotiin...:( Urani päättyyy tähän..vaikka voinhan silti vielä laihduttaa. :'( Ehkä.
nyt se tapahtuu
kiinni jäin
41229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
niin miks se soittaa teille kotiin??
koska laihdun ja pyörtyilen..enkä syö. SikS ja se on niin paska juttu!
niin soitti minunkin LV ja kerto että jätän koulussa ruokailut väliin ja sit äiti soitti koulun terkkarille ja kyseli mun painokäyriä ja totta kai se terkkari sano että se on reilusti normaalirajan alapuolella! että ihan kiva ku mutsi kyttää hulluna että mä syön uhkailee että jos paino ei nouse 50kiloon kesään mennessä niin sitten tapahtuu hirveitä... että sama tilanne. mä luulen titäväni miltä susta tuntuu... pistä viestiä ja kerro tilanne! koita jaksaa!!! maailma ei(onneks) kaadu siihen!:)
voi sua parkaa.. Kotiväki suhtautu täällä päin hyvin. Ei oo ruvennu ainakaan mitenkaa näkyvästi vahtailee. (lv tietää paljon sairaudesta ja varmaanki sano ettei kannata) En tiiä.
Ärsyttää, ku monet vaa sanoo ettei toi oo vielä edes paha ja kyllä sen kuukaudessa pois saa.."ethän sä oo vielä ollu edes tiputuksessa" Voi Helvetti! Ne ei tajuu että tää sairaus on vakava ja vaarallinen ja voi olla niin saakelin vaikee päästä eroon vaikka ei olisi siellä sairaallassa käynykkää. Hö, ärsyttää tollanen. Miten ne kuvittelee että saisin syötyä päivässä n.2000kcal jos nykyinen 300kcal: kin on vaikeaa?!! Hulluja.
Miten teillä suhtaudutaan? Tajuaako kukaan siellä että tämä ei ole mikään pikku juttu?