https://www.volvocars.com/fi/v/cars/c40-electric
Tästä linkistä. Olipas helppoa. Pakko oli päivittää auto. Päivitä sinäkin. Se käy helposti tuosta linkistä ja auto saapuu nopeasti suomeen. Välillä mietin miksei ihmiset osta näitä enempi kun ostaminen on näin helppoa.
Tilasin C40 volvon netistä äsken. Oli todella helppo päivittää auto
8
164
Vastaukset
- Anonyymi
Onko autokauppias hiffannut tämän saitin markkinointi kanavaksi?
- Anonyymi
Haaveile poju haaveile. Ehkä sullakin on joskus varaa uuteen volvoon. Ehkä.
- Anonyymi
On se tietysti nuoremmalle nettiriippuvaiselle vaikeaa mennä kasvotusten tekemään kauppaa. Kasvotusten asioista voi neuvotella helposti ja saa varmasti paremman tarjouksenkin ja eri liikkeissä tarjouksissa voi olla monien tuhansien eroja.
No provohan tuo aloitus oli, mutta kyllä noita nettireppanoita varmasti löytyy ja tulevaisuudessa entistä enemmän.- Anonyymi
Volvo C40 myydään netissä ensimäisenä volvona. Siihen autokaupat menevät muutenkin pikkuhiljaa.
- Anonyymi
Et siis tilannut mitään mistään. Paljastit itsesi kun mainitsit että saat auton nopeasti.
- Anonyymi
Tuovat sen kotiovelle kun tilaa netistä. Toimitus noin viikossa postilla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuovat sen kotiovelle kun tilaa netistä. Toimitus noin viikossa postilla.
Juuri noin pilaat provosi. Toimitusaika uudelle on 8-12kk.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuovat sen kotiovelle kun tilaa netistä. Toimitus noin viikossa postilla.
Hihii, vai Postilla. Melkoinen koomikko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16122104Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant598519Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va556155SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1785782Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3145122Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294806HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.784411Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm784207"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153750Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1071633