Älä liity onpassiveen vielä. Tulossa on parempi liittymispaketti kuin nykyisille foundereille! Saat PALJON paremmat edut kun odotat vielä vähän aikaa. Siitä kyllä ilmoitetaan näkyvästi kun uusi liittymispaketti on valmis.
Nykyiset jäsenet voivat korottaa founder statuksen uuteen parempaan jäsenyyteen lisämaksulla.
Nyt kannattaa ODOTTAA vielä VÄHÄN AIKAA!!!
Älä liity onpassiveen vielä!
2
100
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä kannattaa liittyä ja menettää rahansa jo nyt. Miksi odottaa, ei tunnu niin pahalta kun menettää jo nyt rahansa. 97 euroo kuukaudessa ei ole paljoa.
- Anonyymi
ONPASSIVESSA on se paha vika, ettei siinä oikein ole keinoja nyhtää mukaan hurautetuilta aina vaan lisää rahaa. Esim. Onecoiniin sai helposti tärvättyä omat rahat, perheen rahat ja vielä lainarahatkin, mutta yritäpä samaa ONPASSIVESSA.
No, joo. Voihan sitä avata useita tilejä, mutta se on kovin työlästä, etenkin kun joka tili vaatii vielä eri sähköpostiosoitteenkin. Ja töitähän ei ONPASSIVESSA pitänyt joutua tekemään.
Vaadin, että minulta viedään tuhkatkin pesästä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2654650Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1333019Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442847Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k232230Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761781Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061644Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281511- 591400
- 951272
- 471159